Cameron Boyce nie żyje. Jego ostatni wywiad jest poruszający. "Starsza pani powiedziała mojemu ojcu, że jestem starą duszą"

Cameron Boyce, młoda gwiazda Disneya, nie żyje. Aktor zmarł niespodziewanie we śnie. W swoim ostatnim wywiadzie opowiedział o pomaganiu innym i swoim życiu.

W niedzielę rano zagraniczne media obiegła informacja, że aktor Cameron Boyce nie żyje. 20-latek był znany przede wszystkim z produkcji Disneya. O nagłej śmierci poinformowała jego rodzina w oświadczeniu wydanym przez stację ABC News. Dowiadujemy się z niego, że Boyce zmarł we śnie "z powodu ataku, który był rezultatem jego stanu zdrowia". Jeszcze w piątek Cameron opublikował na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie z sesji dla amerykańskiego magazynu "i-D".

Ostatni wywiad Camerona Boyce'a

W swoim ostatnim wywiadzie, którego aktor udzielił portalowi "Haute Living" na początku maja, opowiedział o angażowaniu się w działania na rzecz innych. Ta rozmowa pokazała, jaki Boyce był naprawdę i co znaczyło dla niego najwięcej. Poświęcał się, pomagał i inspirował najbliższymi sobie osobami.

Zapytany o potrzebę pomagania odpowiedział, że ta cecha narodziła się w nim, dzięki jego rodzinie.

W mojej rodzinie jest wiele ludzi, którzy coś zmienili. Podążam śladami naprawdę silnych mężczyzn i kobiet, którzy pokazali mi, co to znaczy pomagać; to najlepszy sposób na spełnienie się. Za każdym razem, gdy rozmawiam z kimś, kto podziela podobną pasję, rozmawiamy o tym, że nie ma wielu uczuć bardziej euforycznych. Zmiana czyjegoś życia pozytywnie zmienia również twoje na lepsze.

Aktora określano mianem "starej duszy". Sam uważał, że to najlepsza ocena jego osoby.

Dziwna historia, moi rodzice byli gdzieś ze mną, kiedy byłem małym dzieckiem. Starsza pani powiedziała mojemu ojcu, że jestem starą duszą. Dlaczego to powiedziała lub jak doszła do takiego wniosku, nie mam pojęcia. Ale myślę, że to dokładna ocena mnie.

Twierdził również, że był inspiracją dla ludzi. Pewnym "mostem", dzięki któremu innym było łatwiej pomagać.

Wiele osób ma serce do pomagania, ale wiele nie wie, jak to zrobić. Staram się być mostem dla tych ludzi - czy to oznacza zaangażowanie ich w jedną z moich kampanii, czy też zainspirowanie ich.

KB

Komentarze (16)
Cameron Boyce nie żyje. Jego ostatni wywiad jest poruszający. "Starsza pani powiedziała mojemu ojcu, że jestem starą duszą"
Zaloguj się
 • Gość: łapka w górę

  Oceniono 21 razy 11

  Bardzo utalentowany aktorsko chłopak. Jeden z najbardziej utalentowanych disneyowskich dziecięcych aktorów.
  Znakomity w rolach komediowych. Świetnie sprawdził się jako filmowy syn Adama Sandlera w "Dużych dzieciach". W obsadzie serialu "Jessie" też się wyróżniał.
  Do tego doskonały tancerz.

  Wielka szkoda :(

 • Gość: zuza

  Oceniono 8 razy 4

  Dlaczego 😭😭😭😭

 • Gość: Ann

  Oceniono 6 razy -2

  Nie wiem kto to, ale na niektorych zdjeciach wygląda jak Daniel Day Lewis (bez imponujacej szczęki Daniela ma sie rozumieć), ale cos spojrzeniu...

 • Gość: wert

  Oceniono 19 razy -3

  bzdura, stare dusze wybierają życie samotników aby móc kontemplowac, medytowac. Młode dusze wybierają życie w show-biznesie, na świeczniku, w blasku fleszy itp bo są spragnione doznań bycia rozpoznawalnym, majętnym, władczym, wpływowym, stare dusze tego nie potrzebują bo juz tego doświadczyły i zdają sobie sprawę ze to jedynie szybko przemijająca pustka która nie ma zadnego wpływu na rozwój duszy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX