Zdjęcie z chrzcin księcia Archiego zawiera ukryty przekaz. Meghan Markle i książę Harry oddali dzięki niemu cześć księżnej Dianie

Meghan Markle i książę Harry 6 lipca ochrzcili swojego syna - księcia Archiego. W sieci pojawiło się zdjęcie rodziny książęcej, które zrobiono podczas uroczystości. Brytyjskie media twierdzą, że to hołd dla księżnej Diany.

Meghan Markle i książę Harry już ochrzcili swojego pierworodnego - księcia Archiego. Ceremonia odbyła się 6 lipca w kaplicy na zamku Windsor i była zamknięta dla mediów. Uroczystość była też bardzo kameralna, uczestniczyło w niej jedynie 25 osób.

Mimo że Meghan i Harry zapowiadali, że złamią dotychczasową tradycję i pochwalą się zdjęciami z chrzcin syna dopiero za kilka dni, to już teraz pierwsze fotografie obiegły świat. Jedno z nich zwróciło uwagę brytyjskich mediów. Według portalu "The Mirror" grupowe zdjęcie rodzinny królewskiej ma ukryty przekaz i zostało zrobione, by oddać cześć nieżyjącej matce księcia Harry'ego - księżnej Dianie. 

Książę Archie ochrzczony. Meghan i Harry oddali cześć Dianie

Podczas chrzcin książę Archie miał na sobie taką samą szatę, w jakiej w 1984 roku ochrzczony został książę Harry. Jednak ten szczegół według "The Mirror" nie jest tu najistotniejszy. Brytyjski tabloid zwrócił uwagę na to, kto pozuje za plecami Meghan Markle i księcia Harry'ego. 

Chrzest księcia ArchiegoChrzest księcia Archiego Fot. sussexroyal/Instagram

Okazuje się, że wśród sfotografowanych gości widzimy księcia Williama z księżną Kate, księcia Karola z księżną Camillą oraz matkę księżnej Meghan - Dorię. Kim są jednak dwie starsze kobiety stojące z tyłu? Otóż są to dwie siostry księżnej Diany -  Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodale. Obie zaproszone zostały właśnie z szacunku do zmarłej matki księcia Harry'ego. Co ciekawe, żadna z nich nie pojawiła się na chrzcinach dzieci Kate i Williama. 

To jednak nie wszystko. Zagraniczny tabloid porównał zdjęcia z chrzcin Archiego i te z chrzcin księcia Harry'ego. Okazuje się, że ławka, na której siedzą Meghan Markle, książę Harry i książę Archie nie została wybrana przypadkowo. Na niemal identycznej, zielonej ze złotymi wykończeniami siedziała w 1984 roku po chrzcinach drugiego syna księżna Diana (zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii, w górnej części artykułu).

Prawda, że to urocze?

AG 

Więcej o:
Komentarze (89)
Zdjęcie z chrzcin księcia Archiego zawiera ukryty przekaz. Meghan Markle i książę Harry oddali dzięki niemu cześć księżnej Dianie
Zaloguj się
 • Gość: f...

  Oceniono 85 razy 73

  założę się, że Harry ma na sobie slipy i skarpetki tej samej firmy, co na jego chrzcie miał książę Karol, zbadajcie tę sprawę, nie wolno pominąć tego hołdu, jestem pewna, że wykroicie z tego kilka ekscytujących tekstów

 • Gość: Maria

  Oceniono 38 razy 34

  Przepraszam, ale to nie jest lawmaker tylko lovchair czyli dwuosobowa kanapa. Lawki to sa w parku prosze plotka.

 • aia7

  Oceniono 39 razy 27

  Zdjęcie z chrzcin księcia Archiego zawiera ukryty przekaz. Meghan Markle i książę Harry oddali dzięki niemu cześć księżnej Dianie ... a Diana patrzy na to i śmieje się do rozpuku. Zwłaszcza z tych "przekazów" i "hołdów"!

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  Boże, co za glupoty powtarzane za jakimiś brukowcami!
  Autorka nie zauważyła, ze do oficjalnego zdjęcia wybrano "zielony salon" zamku w Windsorze, w ktorym był chrzest i potem oficjalny obiad dla gosci, wydany przez Karola?

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 17 razy 17

  Z angielskim gorzej niż słabo, jaka znowu ławka skoro siedzą na kanapie ! Niestety gramatyka polska faktycznie leży pod ławka i kwiczy. Kogo wy u siebie zatrudniacie , "prymusow " z oślej ławki!?!

 • Gość: wkurwiony na plotka

  Oceniono 12 razy 10

  naprawdę was to jara? ja wiem że nazywacie się Plotek ale plizzzz.....

 • Gość: Debil z dupy

  Oceniono 9 razy 9

  Oj oj oj. Widać że srlotek plotek znow coś partaczy, to jest replika a nie oryginał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX