Otylia Jędrzejczak jest w zaawansowanej ciąży. Pochwaliła się zdjęciem z basenu. Przy okazji wygadała się, jaka jest płeć dziecka?

Otylia Jędrzejczak niedługo po raz drugi zostanie mamą. Olimpijka pochwaliła się zdjęciem z dużym brzuszkiem i chyba przez przypadek wygadała się, jaka jest płeć dziecka.

Otylia Jędrzejczak pod koniec maja pochwaliła się, że jest w ciąży. Przypomnijmy, że gwiazda sportu ma już dwuletnią córkę Marcelinę, która jest owocem związku olimpijki z Pawłem Przybyłą, byłym koszykarzem i nauczycielem wychowania fizycznego. Teraz ich rodzina się powiększy. O radosnej nowinie poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Wyznała wówczas, że już nie może się doczekać na świecie małej istotki.

Otylia Jędrzejczak pochwaliła się zdjęciem brzucha

Sportsmenka opublikowała na Instagramie fotografię z basenu. Wyznała, że to właśnie w basenie najbardziej lubi się relaksować, tym bardziej, gdy za oknami męczą upały.

Ostanie cztery dni spędziłam w Komisji Egzaminacyjnej na studia na AWF-ie, kierunek WF i Sport. Prawie każdą przerwę pomiędzy grupami wykorzystałam na relaks dla naszej dwójki i popływaliśmy. Zapomniałam już, jakie to uczucie pływać z brzuszkiem. Nie będę ukrywała, że w tej temperaturze panującej na pływalni była to jeszcze większa przyjemność! - napisała Otylia.

Choć Jędrzejczak jeszcze nie zdradziła płci drugiego dziecka, to po jej wpisie można wnioskować, że urodzi chłopczyka. Otylia napisała "popływaliśmy", więc to sugeruje, iż pływała z synkiem. Z niecierpliwością czekamy, aż pływaczka oficjalnie poda do wiadomości czy spodziewa się dziewczynki, czy chłopca.

Jesteście ciekawi, które gwiazdy niedawno zostały mamami? Zobaczcie nasze wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (35)
Otylia Jędrzejczak jest już w zaawansowanej ciąży. Pochwaliła się zdjęciem z basenu. Przy okazji wygadała się, jaka jest płeć dziecka?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 8

  Ludzie...dlaczego jesteście tacy podli i bezduszni .Co się porobiło z homo sapiens

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 5

  pusta baba i kretynka z medalem .

 • Gość: Oko

  Oceniono 24 razy 4

  Niech ktoś jej powie że wygląda źle z tym sztucznym uśmiechem.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 36 razy 2

  Po tym, co zrobiła powinna zejść ludziom z oczu. Niech się cieszy "swoim" szczęściem...w zaciszu domowym. Nie cierpię jej.

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 1

  dzieci produkuje ??? ale swojej winy i tak nie odpokutuje gdyż jej bezgraniczna głupota zabiła brata i karę musi ponieśc ----ktoś się upomni o to młode życie .

 • Gość: duch brata

  Oceniono 15 razy 1

  ciekawe jakie imię dasz siostrzyczko....na sądzie bożym widziałem twoje miejsce--niestety nie mój rejon bo będziesz się smażyć na samym dole piekła--diabeł już gotuje czarną smołę....

 • Gość: Wonsz gienek

  Oceniono 33 razy 1

  Bosze dlaczego z twarzy bije taki przyglup. Jakby się uczyła, a nie nie pływała byłaby kimś, a tak jest brakującym ogniwem w teorii Darwina

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX