Elżbieta II nie pojawi się na chrzcie Archiego. Choć Meghan i Harry od dawna znali plany królowej, nie zmienili daty ceremonii

Meghan Markle i książę Harry ochrzczą dziś Archiego. Na ceremonii zabraknie jednak Elżbiety II. Królowa już od dawna miała inne plany na ten dzień.

W sobotę 6 lipca 2019 roku odbędzie się chrzest Archiego, syna Meghan Markle i księcia Harry'ego. W ceremonii, której szczegóły są utrzymane w tajemnicy, udział wezmą jedynie najbliższe osoby z otoczenia książęcej pary. Niestety, podczas uroczystości zabraknie Elżbiety II.

Chrzciny Archiego bez Elżbiety II

Mogłoby się wydawać, że szykuje się kolejny skandal na dworze królewskim. Jednak brytyjska monarchini od dawna miała inne plany. Elżbieta II przez najbliższy weekend razem z księciem Edynburga będzie świętować Tydzień Holyrood w Szkocji. To bardzo ważna uroczystość i nie ma możliwości zmiany jej daty. Źródła blisko związane z rodziną królewską twierdzą, że królowa nie ma pretensji do Meghan i Harry'ego, że postanowili zorganizować ceremonię w tym samym czasie. Książęcej parze od dawna zależało na tym, żeby ochrzcić syna w pierwszym tygodniu lipca.

Zobacz też moment, w którym Meghan Markle oficjalnie zaprezentowała mediom Archiego

Przypomnijmy, że chrzciny Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora odbędą się w sobotę 6 lipca w prywatnej kaplicy zamku Windsor. Jak donoszą brytyjskie media, w kameralnej uroczystości udział weźmie maksymalnie 25 osób. Rodzice chrzestni, zgodnie ze swoją wolą, pozostaną anonimowi. Nie ma też co liczyć tego dnia na zdjęcia.

Książę i księżna Sussex z niecierpliwością oczekują na udostępnienie zdjęć zrobionych tego dnia przez fotografa Chrisa Allertona - brzmiał fragment oficjalnego oświadczenia opublikowanego przez Pałac Kensington.

Będziemy czekać z niecierpliwością na pierwsze fotografie!


AD

Więcej o:
Komentarze (49)
Elżbieta II nie pojawi się na chrzcie Archiego. Meghan i Harry wiedzieli o planach królowej, ale nie zmienili terminu ceremonii
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 17

  Autor powinien wreszcie załapać, ze oficjalne komunikaty królowej wydaje pałac Buckingham.
  Królowej nie będzie na chrzcinach ale potem królowa wspólnie z H&M spędzą wakacje w jej zamku Balmoral.
  Też był komunikat.

 • Gość: koral

  Oceniono 18 razy 8

  Skoro wiedzieli jakie Królowa ma plany na ten dzień,to chyba powinni się dostosować do tych planów,zwłaszcza że są rodziną,ale też ze względu na to że to Głowa Królestwa,a są przecież jego obywatelami, nie zapominając też o tym,że jest również babcią tego maleństwa

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 11 razy 7

  Podoba mi się szczególnie ostatnie zdanie notatki - " będziemy czekać z niecierpliwością na fotografie z uroczystości!". Doprawdy ?

 • Gość: zukatokitoka

  Oceniono 5 razy 5

  N A D I A ...Piszesz takie bzdety ze az uszy wiedna,a ilez jadu nienawistnego w twoich slowach az strach stac obok ciebie.Widac ze masz kompletna pustkte w glowie.

 • Gość: Osa

  Oceniono 8 razy 4

  Skoro od dawna znali plany królowej to z ich strony jest to czysty brak szacunku do niej!

 • Gość: Zniecierpliwiona

  Oceniono 6 razy 4

  Z niecierpliwością czekam na dzień w którym nie będzie żadnej wzmianki o Meghan i Harrym.

 • Gość: gośc.

  Oceniono 4 razy 4

  a co mnie to obchodzi...znam ich czy co........to ich sprawa.

 • Gość: margot

  Oceniono 2 razy 2

  Na chrzcinach najmłodszego syna Kate i Wiliama też nie było królowej i nikt z tego nie robił sensacji.

 • Gość: gościówka

  Oceniono 4 razy 2

  A po co te chrzciny? Pewnie tylko dla tradycji. Oboje udają, że wierzą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX