Gwiazdy na Open'erze. Żona Tymańskiego bawi się z Maffashion, a Madzia Wójcik zupełnie puściła wodze fantazji. Jej stylizacje to kosmos!

Open'er Festival to jedna z ulubionych imprez polskich celebrytów. Sprawdziliśmy, kto z kim bawi się w tym roku w Gdyni.

Open'er Festival na dobre wpisał się w kalendarze celebrytów i influencerów. Dla większości z nich, 4-dniowa impreza to idealna okazja do pochwalenia się swoimi stylizacjami. Nie inaczej jest teraz. Tegoroczna edycja festiwalu rozpoczęła się w środę, a Instagram, jak co roku został zalany zdjęciami i relacjami bawiących się na nim sław.

Nowa przyjaźń w show biznesie?

Maffashion w sieci uchodzi za prawdziwą weterankę festiwali muzycznych. Nie mogło więc zabraknąć jej w Gdyni. Uwagę zwracają nie tylko jej kolorowe stylizacje, ale też towarzystwo. Blogerka bawiła się między innymi z Marią Tymańską. O kobiecie zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, kiedy to jej mąż Tymon wyznał w wywiadzie dla "Faktu", że żyje w otwartym związku. Sęk w tym, że żona muzyka nic o tym nie wiedziała... Ostatecznie para zdecydowała się rozstać. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Wygląda na to, że Maria coraz lepiej radzi sobie po rozstaniu. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy została "przyłapana" na imprezowaniu z influencerami.

Gwiazdy na Open'erze

Mimo że pogoda nie dopisuje, to celebryci zdają się nie tracić humoru. Na Open'erze bawią się też między innymi: Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Oliwia Bieniuk, Madzia z "Big Brothera" i Kuba Wojewódzki. Nie zabrakło również samozwańczej królowej Internetu, czyli Marty Linkiewicz. "Patoinfluencerka" przyznała, że w tym roku wyjątkowo nie zaplanowała swoich stylizacji. Zamiast tego postawiła na wygodne i ciepłe ubrania w czarnym kolorze.

Kto wygląda najlepiej?

Więcej o:
Komentarze (23)
Gwiazdy na Open'erze. Żona Tymańskiego bawi się z Maffashion i innymi influencerami. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?
Zaloguj się
 • Gość: Gn

  Oceniono 28 razy 28

  Ja nie rozumiem tych spędów. Kiedyś się na koncert szło słuchać muzyki, dziś robić zdjęcia. I to nie gwiazdom, a samemu sobie.

 • Gość: Ted

  Oceniono 25 razy 23

  Ciekawe co one będą robić w wieku 50 lat???zero wykształcenia, przyjdą młodsze, ładniejsze. ..a one babcie 50plus,botoks będzie im się sypał z twsrzy....przecież nic nie trwa wiecznie. Show biznes szybko je przemieli ,wypluje i poszuka nowych twarzy

 • Gość: uuu

  Oceniono 20 razy 14

  Zlot dziwaków.

 • Gość: Nila

  Oceniono 11 razy 11

  Tak, tak, Madzia na tle kibli;) Ach, zapomniałam dodać, różowych kibli. Żałość ściska.

 • Gość: Walentyna

  Oceniono 13 razy 11

  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że "nowoczesnym mediom" chodzi o ogłupianie społeczeństw?

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 8 razy 8

  ŁAŁ- Upiór w operze to znam ten film. Lecz gwiazdy w operze pierwsze słyszę. Sądziłem, że gwiazdy są tylko na niebie ,-dziwne!!

 • Gość: aa

  Oceniono 8 razy 8

  No dobra, odpicowały się jak do ośpic, a wiedzą w ogóle kto gra?

 • Gość: Wollnz

  Oceniono 6 razy 6

  I pomyslec, ze "to" wygralo Big brothera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX