Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Małgorzatę Godlewską. "Odpowiada potrzebom skretyniałego społeczeństwa". "Gwiazda" nie została dłużna

Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn USA. Karolina Korwin Piotrowska chciała ją skrytykować, ale okazało się, że Małgorzata jednak ma nadzwyczaj dużo dystansu do siebie.

Małgorzata Godlewska pięknie wczoraj zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych. Ci, co słyszeli, słuch pewnie stracili, a śmiechu było co nie miara. Są też jednak odrobinę oburzeni, na przykład Karolina Korwin Piotrowska, która skomentowała wykonanie Godlewskiej na swoim profilu na Instagramie.

Małgorzata Godlewska śpiewa hymn, a Karolina Korwin Piotrowska krytykuje

Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała nawet nie tyle samo wykonanie hymnu przez Małgorzatę Godlewską, co sytuację intelektualną jej fanów i mediów. Jadowicie napisała na Instagramie, co o niej myśli:

Pani Godlewska odpowiada żywotnym potrzebom skretyniałego przez wpływ debilomediów i lansowanych w nich patocelebrytów, społeczeństwa wtórnych i bezwolnych analfabetów.

Małgorzata Godlewska jest na tyle wytrawną użytkowniczką Instagrama, że szybko zauważyła, że o niej mowa. I skomentowała post dziennikarki, dając dowód sporej dawki dystansu:

Dziękuję Serduszko <3 Smacznego :*

O godzinie 11.30 w piątek komentarz Małgorzaty Godlewskiej był jeszcze widoczny na profilu Karoliny Korwin Piotrowskiej. Niecałą godzinę później już go nie uświadczymy, choć nie wiadomo, kto go tak naprawdę skasował - sama Małgorzata, czy jednak właścicielka profilu. Na szczęście w internecie nic nie ginie:

Małgorzata Godlewska odpowiada Karolinie Korwin-PiotrowskiejMałgorzata Godlewska odpowiada Karolinie Korwin-Piotrowskiej Fot. Karolina Korwin-Piotrowska - Instagram - godzina 11:30

Krytyka Małgorzaty Godlewskiej w sieci

Generalnie nie jest to krytyka nieuzasadniona, Małgorzata Godlewska wpasowała się przecież w pewną niezaspokojoną do tej pory potrzebę swoich fanów. Jednak wspominając o niej, Karolina Korwin Piotrowska podtrzymuje przecież zainteresowanie jej osobą w internecie - kto nie wiedział, co wczoraj Małgorzata opublikowała, ten po poście Korwin Piotrowskiej będzie próbował się tego dowiedzieć. I to też wytykają dziennikarce jej fani:

Sama ją w tej chwili promujesz.
Znowu z czymś wyskoczyła?
Z hymnem USA - odpowiada Karolina Korwin Piotrowska.
Pani tym postem też ją właśnie promuje. My, wszyscy komentujący też, w pewnym sensie.

I tak to się kręci. Nic nie wskazuje na to, żeby Małgorzata Godlewska miała przestać śpiewać. 

A jak inne gwiazdy radzą sobie z hejtem w sieci? Sprawdźcie:

Więcej o:
Komentarze (18)
Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Małgorzatę Godlewską. "Odpowiada potrzebom skretyniałego społeczeństwa". "Gwiazda" nie została dłużna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Aha

  Oceniono 24 razy 22

  A ten Pan przebrany za kobiete, bardzo otynkowany, z wielkimi czerwonymi warami to KTO zas???

 • Gość: Luna

  Oceniono 11 razy 9

  Dziekuje Pani Karolino za odwage pisania o beztalenciach , glupocie, prostactwie, braku kultury,wiedzy i smaku.Panoszy sie to wszedzie i trudno pamietac ze moze byc inaczej ale na szczescie sa ludzie ktorzy odrozniaja jakosc od taniochy i szmiry.Mam nadzieje ze w jakims momencie "pustaki" zostana zdetronizowane.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Prośba o nie nazywanie tej karykatury kobiety,, gwiazdą''!!!

 • Gość: koko szanel

  Oceniono 5 razy 5

  Żenada roku. Brak słów. MMonroe rodem z polandowa. Na koniec tego żałosnego występu powinna zdjąć bluzeczkę i pomachać panu Trumpowi. Szok i niedowierzanie. Pani Godlewskiej dziękuję za tych kilka minut odlotu tam, gdzie rozum nie sięga...

 • Gość: Japiszon

  Oceniono 4 razy 4

  Duda powinien zabrać ją do Trumpa wraz z usuługami premium.
  Wpasuje się w gust tego popiepszonego dziada

 • Gość: dfg

  Oceniono 8 razy 2

  żyjemy po prostu w kulturze 'junk art' . Te wszystkie esmeraldy, patostreamy, głupie memy, głupkowate reklamy... Wszystko w konwencji błazeństwa i infantylnego żartu. I wdiera się o do kultury która aspiruje do wysokiej. Ten cały Banksy czy jak mu tam - też formalne i treściowe prostactwo a robi się z tego wielką sztuke. Cóż... takie czasy pokolenia wychowanego na smartfonach i społecznościówkach

 • Gość: xcv

  Oceniono 11 razy -1

  Matka chrzestna polskich hejterów, kobieta która prowadząc magiel towarzyski niejako rozpoczęła kampanię napędzania fejmu różnej maści śmieciom z parciem na szkło jest ostatnią osobą, która ma prawo kogokolwiek krytykować. A kiedy pisze o patocelebrytach to jak rozumiem ma na myśli również bronioną przez siebie Esterkę Rosati, która na swoich paranojach i wiwisekcji zboczonych związków w które od lat wchodzi buduje swoją obecność w mediach (bo nie można mowić, że karierę, gdyż wbrew własnemu mniemaniu tej nie posiada)

 • Gość: Aa

  Oceniono 24 razy -2

  Godlewski jakie są, każdy wie, więc nie ma co komentować, wystarczy nie czytać i nie oglądac.
  Szczekanie Korwinowej, to taki krzyk rozpaczy o zaistnienie na wizji, a jednocześnie planowanie się w lepsz szeregu, co jest wielkim nadużyciem w jej przypadku. Znawca od wszystkiego nie znają a się na niczym. Do tego wredna i chamska do bolu, co pokazała będąc jurorem - ostatnia osoba, która powinna się tam znaleźć - w top model.
  Podaowujac dogasa kocioł garnków, a oba puste.

 • Gość: Iwa

  Oceniono 11 razy -3

  Piotrowska zawsze była wredna także jej wpis mnie tutaj nie dziwi a Godlewska jest fajna można chociaż się z niej pośmiać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX