Anna Puślecka choruje na raka. Wyjechała za granicę na leczenie i pokazała odważne zdjęcie

Anna Puślecka walczy z rakiem - dziennikarka "Dzień Dobry TVN" podzieliła się tą informacją wiosną tego roku. Teraz postanowiła wyjechać na leczenie za granicę, do Szwajcarii. Pokazała też odważną fotografię.

Anna Puślecka o swojej chorobie dowiedziała się w kwietniu. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" chwilę przed urlopem wyczuła pod lewą pachą niewielki guzek. Leczenie w Polsce rozpoczęła jak najszybciej, teraz jednak wyjechała do Szwajcarii, żeby skorzystać z pomocy tamtejszych lekarzy.

Anna Puślecka walczy z rakiem w Szwajcarii

Anna Puślecka wyjechała do Szwajcarii po kilku miesiącach leczenia w Polsce. Przebywa teraz w Lozannie, gdzie, jak sama napisała, "ponoć najlepiej się leczy ludzi":

Lausanne - coś się traci, coś się zyskuje. "Żarty" z polską służbą zdrowia się skończyły. Szwajcaria to nie jest moja wymarzona "destynacja", ale tu ponoć najlepiej się leczy ludzi #lovemylife - napisała na Instagramie.

Dodała też odważne zdjęcie w nocnej koszuli. Widać na nim brutalne wizualne efekty leczenia, z którymi boryka się każdy chory na raka - utratę włosów.

Anna Puślecka choruje na raka

Na początku maja Anna Puślecka poinformowała na Instagramie, że zaczyna leczenie onkologiczne. Nazwała je projektem "wyleczyć się i zapomnieć". Guzek, który przypadkiem w czasie samobadania wykryła pod pachą, był "niewykrywalny nawet przez badanie powszechne, uznawane za bardzo dokładne".

Trzymamy kciuki za terapię w Szwajcarii. Musi się udać.

Anna Puślecka wykryła raka w czasie comiesięcznego samobadania, które powinna wykonywać każda z nas. Jak to zrobić? Zobaczcie:

Więcej o:
Komentarze (45)
Anna Puślecka choruje na raka. Wyjechała za granicę na leczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: weronika

  Oceniono 35 razy 23

  w Polsce już nie ma leczenia, pis zafundował nam trumnę + . Ludzie achorzy albo umierają albo wyjeżdżają zagranicę. Dostałam skierowanie do kardiologa , na NFZ za 5 lat , a specjalista prywatnie za 500 zł za 3 m . Ja mam emerytury 1500 zł.

 • Gość: Ala

  Oceniono 19 razy 19

  Fajnie ze ma taką możliwość. ..co zresztą chorych? Nfz......

 • Gość: mila

  Oceniono 22 razy 14

  w Polsce dzieki PiS nie ma pieniedzy ani na leczenie ani na umieranie!
  Straszne do czego to doszlo!!!

 • drakaina

  Oceniono 25 razy 11

  Nie wiem, kim jest ta pani. Też mam takie zdjęcia - w sensie tego, co na głowie. Leczę się w Polsce, a córka moich przyjaciół, studiująca w Szwajcarii medycynę, powiedziała, że mam leczenie wg najlepszych standardów. Tak, nie mam luksusów w samym szpitalu, ale tego nie ma też zwykły pacjent w Szwajcarii. Jak dla mnie akcja tej nieznanej mi celebrytki jest niesmaczna.

 • Gość: vile

  Oceniono 12 razy 8

  Serio? Pani Nieznanej nawet Szwajcaria nie do końca leży? No tak, szkoda że nie na Karaibach tak świetnie leczą tego raka.
  Życzę zdrowia, ale na osobowość nic chyba nie pomoże.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 9 razy 5

  Był taki milioner Kulczyk i pojechał do najlepszych lekarzy na świecie,
  którzy leczą tylko za grube pieniądze...inni twierdzą że w Szwajcarii są najlepsi?
  Jak ktoś jest gotowy płacić w frankach i otrzymać to samo co może mieć w kraju. Tylko czy nie chodziło tu głównie o pochwalenie się...

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 4

  co to jest anna puslecka jakaś ober bababa której należy się takie leczenie ??? a dlaczego nie dla wszystkich ???

 • Gość: Dorota

  Oceniono 6 razy 4

  Dużo zdrowka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX