Kasia Smutniak z córką na festiwalu filmowym we Włoszech. Aktorka wyglądała obłędnie, ale to 15-latka skupiła na sobie największą uwagę

Kasia Smutniak jest najbardziej znaną Polką we Włoszech. Była modelka i aktorka od lat jest prawdziwą gwiazdą w Italii. Powoli zaczyna też wprowadzać na salony swoją córkę.

Kasia Smutniak przygodę z show-biznesem zaczęła od modelingu. Jako 15-latka zajęła drugie miejsce w polskich eliminacjach do konkursu Look of the Year. Na wybiegach prezentowała kolekcje największych projektantów. Jednak od wielu lat jest wziętą aktorką we Włoszech, z którymi związała swoje życie. Ostatnio gwiazda pojawiła się na festiwalu filmowym Taormina. Na czerwonym dywanie pozowała ze swoją nastoletnią córką.

Kasia Smutniak pokazała swoją córkę

Smutniak jest jedną z najbardziej szanowanych i lubianych aktorek we Włoszech. Jest też stałą bywalczynią mediolańskich salonów. Kasia od dobrych kilku lat związana jest z producentem filmowym, Domenico Procaccim. Jednak przez długi czas jej partnerem był włoski aktor Pietro Taricono, który zginął w 2010 roku w tragicznym wypadku spadochronowym. Para doczekała się córki. Dziś Sophie ma już 15 lat i powoli wkracza na salony.

Nastolatka po raz pierwszy zadebiutowała na czerwonym dywanie w ubiegłym roku podczas festiwalu filmowego w Wenecji. Wówczas włoskie czasopismo "Oggi" zachwycało się dziewczyną, pisząc, że "wiele nauczyła się od mamy".

Po roku Sophie znowu pojawiła się na ważnym wydarzeniu u boku Smutniak. Trzeba przyznać, że mama z córką skradły show i prezentowały się znakomicie. Czy 15-latka pójdzie w ślady Kasi? Przekonamy się o tym wkrótce.

Przy okazji zobaczcie, jak wyglądają dzieci polskich gwiazd

AD

Więcej o:
Komentarze (70)
Kasia Smutniak z córką na festiwalu filmowym we Włoszech. Aktorka wyglądała obłędnie, ale to 15-latka skupiła na sobie największą uwagę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ju-sty-na

  Oceniono 43 razy 39

  Ludzie, wy jesteście chyba nienormalni! Co to za idiotyczne komentarze. Ta dziewczyna ma 15 lat i dopiero będzie "łabędziem". Teraz to jeszcze niewypierzone "brzydkie kaczątko". Skoro jej mama jest aktorką, to wprowadza ją do swojego świata, który być może w przyszłości będzie też jej światem. To było na festiwalu we Włoszech i z Polską ma jedynie tyle wspólnego, że jej mama jest Polką. A tutaj hejt na całego, byle przywalić. A mnie się ta dziewczyna podoba. Ubrana adekwatnie do wieku, nie wypindrzona, nie wytapetowana. Super.Gratuluję jej mamie, bo widać, że sensownie ją wychowuje.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 25 razy 23

  Córka cały ojciec

 • Gość: wow!

  Oceniono 28 razy 20

  przepiękna jest Kasia i cudownie ubrana, suknia wymiata,
  a młoda się jeszcze wyrobi, na razie typowa Włoszka po tatusiu

 • Gość: Gość niedzielny

  Oceniono 30 razy 18

  Yesus, zupełnie niepodobna ta córka! Ja dwie obce sobie kobiety :-O

 • kryptopatolog

  Oceniono 23 razy 13

  dla kogo promujecie 15-latkę, córkę znanej matki?
  komu to potrzebne? matce, czy Wam?
  ktoś za to płaci, czy robicie to za darmo?

  czy to w ogóle moralne? żeby dorośli czytelnicy mieli się zachwycać urodą 15-latki, lub może (jeszcze "lepiej") hejtować ją?

  zastanówcie się nad sobą, "dziennikarze".

 • Gość: zdezorientowany

  Oceniono 12 razy 12

  A ile razy można zadebiutować ("po raz pierwszy zadebiutowała")?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX