Janusz Józefowicz miał 60. urodziny. Natasza Urbańska pokazała zdjęcie z basenu

Janusz Józefowicz obchodził wczoraj 60. urodziny. Z tej okazji życzenia złożyła mu jego żona, Natasza Urbańska. I dodała niepublikowane jeszcze zdjęcie meża w basenie.

Janusz Józefowicz obchodził wczoraj urodziny - i to nie byle które, bo okrągłe 60. Natasza Urbańska złożyła mu życzenia również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdjęcie w basenie ma moc!

Natasza Urbańska składa życzenia Januszowi Józefowiczowi

Natasza Urbańska bez wątpienia życzenia złożyła również osobiście, jednak na swoim koncie na Instagramie dodała wyjątkowe zdjęcie męża w odsłonie, w jakiej go jeszcze nie widzieliśmy.

Janusz Józefowicz w basenie, a obok dopisek żony:

Pięknie iść z Tobą przez życie...

Na pewno były to 60. urodziny? Janusz Józefowicz absolutnie nie wygląda na swoje lata. Podobnego zdania są fanki jego żony:

Pan Janusz jak wino - to wiadomo! Trudno uwierzyć że to już #sweet60
Genialne foto
Jak to sweet 60?? Chyba 45!

Jeśli się starzeć, to właśnie tak, jak Janusz Józefowicz. Dołączamy do życzeń!

Ciekawe, jaki prezent przygotowała Natasza Urbańska dla swojego męża? Czy będzie tak "na bogato", jak prezent Mariny dla Wojciecha Szczęsnego?

Więcej o:
Komentarze (21)
Janusz Józefowicz miał 60. urodziny. Natasza Urbańska pokazała zdjęcie z basenu
Zaloguj się
 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 17 razy 9

  Naprawdę bardzo dobrze wygląda Józefowicz jak na swoje lata nigdy bym mu nie dał 60 lat

 • granatowy tulipan pustynny

  Oceniono 10 razy 8

  Taki typ urody, po prostu zawsze będzie wyglądał młodziej niż tyle lat co ma. Teraz to przynosi bardzo pozytywne efekty w postaci młodszego wyglądu, na pewno w wieku 20 lat było trochę inaczej ponieważ wyglądał jak młodziutki chłopak załóżmy 14 lub 15 latek.

 • Gość: stophate

  Oceniono 18 razy 8

  Niejeden 30 latek mógłby pozazdroscić mu wyglądu. Ponadto prezentuje się jak normalny kochający mężczyzna.

 • kryptopatolog

  Oceniono 18 razy 4

  już widzę oczyma wyobraźni (ach nie, fizycznie też już są) komentarze miernot, według których Urbańska sobie "zmarnowała życie".

  jasne. powinna iść drogą tych wszystkich pań, których z litości nie wymienię z imienia i nazwiska: dwu piosenkarek, aktorki, córki polityka.... tak, wszystkich tych celebrytek, których niezmarnowanie życia polegało na tym, że miały wielu mężów i partnerów.

  a Urbańska ma jednego. co wedle kretyńskich facetów jest marnowaniem życia (no bo jak by tak każda robiła, to by sobie miernota nie poruchał) wtórują im okropne babsztyle, przeorane, które nie mogą zrozumieć, że któraś trafiła na takiego, co ją zwyczajnie kocha. nie umiałyście tak, idiotki? może było lepiej szukać? mądrzej? może jednak to nie łobuz kocha najbardziej, hm?

 • Gość: Taka

  Oceniono 5 razy 3

  Mam 36 lat i w tym roku świętowałam 60. urodziny.... taty. No ale co kto lubi ;)

 • Gość: koko szanel

  Oceniono 4 razy 2

  Hmm...sporo moich znajomych jest po rozwodach, w rodzinach "paczłorkowych", a miało byc tak pięknie : równolatkowie, ślub w kościele, dzieci, cudowne życie. Nie zawsze taki schemat sprawdza się. Metryka to nie wszystko. Znam też pary ze sporą różnicą wieku-zarówno ze str kobiety jak i faceta- i jest ok , są ze sobą, wspierają się i kochają. Zależy od ludzi. P Janusz wygląda świetnie, P Natasza również, życzę szczęścia.

 • Gość: asia

  Oceniono 16 razy 2

  Nieciekawy gość...Neurotyczny mega....

 • Gość: Aha

  Oceniono 1 raz 1

  A ten opuchniety na twarzy od alkoholu Pan to KTO zas?

 • Gość: aliss

  Oceniono 7 razy 1

  Typ urody? Co za brednie! Ten pan nigdy nie skalał się ciężką pracą i dlatego nie widać po nim lat. Ot cały sekret.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX