Igor i Angelika z "Big Brothera" oficjalnie są parą! "Każdy dzień przeradza się w coraz większą bliskość". Zdradzili też plany na przyszłość

Igor i Angelika są razem i planują już wspólną przyszłość. Na początku chcą razem zamieszkać.

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska w programie "Big Brother" od razu wpadli sobie w oko. Połączyły ich wspólne pasje i zamiłowanie do sportu. Przez kilka tygodni w domu Wielkiego Brata zdążyli się dobrze poznać. Wiedzieli, że po zakończeniu reality-show chcą mieć ze sobą kontakt. I tak się faktycznie stało. Od finału są nierozłączni, a kiedy Igor jest w Warszawie, pomieszkuje u Angeli. Choć długo nie chcieli zdradzić, czy jest między nimi coś więcej niż przyjaźń, to wreszcie potwierdzili spekulacje. Tak, są razem i planują wspólną przyszłość.

"Big Brother": Igor i Angelika chcą razem zamieszkać

Poza programem zdecydowali się zostać parą. Dlaczego tak szybko? Bo teraz ich życie nabrało szaleńczego tempa. W programie zrobili pierwszy krok do tego, aby być razem, a teraz chcą spróbować stworzyć poważną relację. Uczestnicy "Big Brothera" wyznali w rozmowie z "Faktem":

Wszyscy widzą w nas potencjał. Dostaję mnóstwo wiadomości, że pasujemy do siebie, że powinniśmy być razem. (...) U nas wszystko zachodzi bardzo szybko. Wiemy, co lubimy, co nas łączy. Mamy wspólne pasje, hobby i tak każdy dzień, każda godzina przeradzają się w coraz większą bliskość, chęć przebywania razem. Aż w końcu dochodzi do takiego zjednoczenia. Pomyśleliśmy, że może jednak powinniśmy spróbować i może nam wyjdzie - opowiedziała Angelika.
My się bardzo dobrze dogadujemy. W prawie każdym aspekcie. W różnych sytuacjach się uzupełniamy. mamy podobne charaktery. Ciągnie nas do siebie. Jesteśmy wobec siebie bardzo wyrozumiali - stwierdził Igor.

Dziennikarz "Faktu" zapytał, czy będą razem mieszkać. Choć początkowo unikali odpowiedzi, to wreszcie wyznali

Prawdopodobnie tak - odpowiedział Igor.
Myślę, że to jest normalny odruch. Wolę, żeby Igor był u mnie, niż miałby szukać hoteli czy mieszkania na wynajem. (...) Tak. Cieszę się, to jest szczere - dodała Angelika.

Jednak Igor po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, nie do końca był przekonany, czy Angelika jest dla niego odpowiednią partnerką na życie. Zobacz jego wywiad dla Plotka:

Trzymamy kciuki za tych dwoje! Tworzą pozytywną i zgraną parę.

JP

Więcej o:
Komentarze (35)
Igor i Angelika z "Big Brothera" oficjalnie są parą! "Każdy dzień przeradza się w coraz większą bliskość". Zdradzili też plany na przyszłość
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Skye

  Oceniono 26 razy 22

  "Najbardziej łączy nas parcie na szkło i chęć bycia celebrytami"

 • Gość: Bu

  Oceniono 15 razy 13

  „Przez kilka tygodni w domu Wielkiego Brata zdążyli się dobrze poznać” ;))))))))) tak, przez całe 2 tygodnie ;)))))))))

 • Gość: Andzia

  Oceniono 7 razy 7

  Jedno warte drugiego.Parcie na szklo za wszelka cenę,malo interesujaca parka!!!

 • Gość: Piotr

  Oceniono 6 razy 6

  Kogo to obchodzi pytam się? Bo mnie wcale a zapewne nie tylko mnie
  Ciekawe kiedy skończy się promowanie tych ludzi

 • Gość: mn

  Oceniono 6 razy 4

  To teraz czekamy na informacje o rosnących brzuszkach Angeliki albo Igora.

 • Gość: vacek

  Oceniono 6 razy 4

  Plan na przyszłość jest taki, że niedługo się rozejdą. I tyle z newsa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX