"Włączanie Cleo może prowadzić prosto na oddział onkologii". Oburzona wokalistka odpowiada autorowi wpisu. "Straciłam kilka bliskich mi osób przez raka"

Czy to zapowiedź kolejnej większej afery w show-biznesie? Cleo odniosła się do niewybrednych żartów jednego z facebookowych fanpejdży.

Współpraca z Donatanem okazała się być dla Cleo trampoliną do sławy. Po kilku wspólnie nagranych przebojach, w tym "My Słowianie", wokalistka rozpoczęła solową karierę. Czy nam się to podoba, czy nie, piosenki Joanny Klepko, bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko, z miejsca stają się hitami. Nie inaczej było w przypadku ostatniego singla "Za krokiem krok". Kawałek jest obecnie drugim najczęściej granym w polskich radiach. Nie wszystkim przypadł do gustu, ale niektórzy wyrazili swoją "opinię" w wyjątkowo skandaliczny sposób.

Cleo to nie jedyna gwiazda, która zmaga się z hejtem w sieci. Sprawdźcie, jak radzą z tym sobie inni.

Cleo vs. Vogule Poland

Na portalu "Vogule Poland" pojawił się wpis, w którym to autor pisze, że słuchanie najnowszej piosenki Cleo "może prowadzić prosto na odział onkologiczny". Wokalistka dowiedziała się o tym od swojego fana chorego na nowotwór. W długim poście nie kryła zażenowania znieczulicą redaktorów.

Jakim trzeba być marnym człowiekiem, żeby w ten sposób naśmiewać się z ludzi z problemami onkologicznymi!... Zabrałabym autora tego podłego opisu do szpitala onkologicznego, w którym odwiedzam dzieciaki, zobaczyłby czy takie żarty są zabawne - napisała Cleo na Facebooku.

Żartowanie z chorób onkologicznych szczególnie zabolało piosenkarkę. Jak wyznała, kilku jej najbliższych zmarło właśnie z powodu raka. Hejt jest niestety powszechnym zjawiskiem w sieci, ale musimy przyznać, że dawno nie widzieliśmy na żadnym portalu plotkarskim takiej mowy nienawiści.

Redaktorzy "Vogule Poland" nie widzą jednak problemu. W odpowiedzi na komentarz Cleo, zarzucili jej za to brak poczucia humoru i przechwalanie się.

Ludzie mają różne wrażliwości, nie masz patentu na prawdę, więc nie staraj się grać teraz "językiem nienawiści" - czytamy w ich wpisie.

Dalej jest jeszcze mocniej.

Słabe na maksa, by grać tą kartą. Zacznij kobieto nagrywać ambitniejszy pop, bo masz wielki talent. O czym pisaliśmy dalej w tekście, ale wykadrowałaś screen tak, by pasowało ci do nieprawdziwej tezy.

Myślicie, że to dopiero początek wielkiej dramy? Czyją stronę trzymacie?

Więcej o:
Komentarze (18)
"Włączanie Cleo może prowadzić prosto na oddział onkologii". Wokalistka oburzona krytyką. "Jakim trzeba być marnym człowiekiem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: patologia

  Oceniono 16 razy 14

  Co innego krytyka a co innego patologiczna "krytyka" poniżej dna. W którą stronę zmierza Świat mediów?

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 14 razy 8

  Teraz każda krytyka nazwana jest hejtem, bo w ten sposób można ją łatwo zdyskredytować. Wygodne określenie dla wszelkiej maści pustaków, gdy ktoś im wytyka pustkę w głowie czy pseudo twórczości.

 • bazantzloty

  Oceniono 11 razy 5

  Nuta powodująca obstrukcję. Diagnoza - oddział gastrologiczny..

 • qurczak

  Oceniono 8 razy 4

  "Straciłam kilka bliskich mi osób przez raka", czyli coś jest na rzeczy.

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 2

  Albo nie umiem czytać, albo gazeta wyśmiewa się jej tfórczości, a nie pacjentów onkologicznych. Jak powiem, że na dźwięk jej produktów chce mi się wymiotować, to znaczy, że naśmiewam się z kobiet w pierwszy trymestrze ciąży?
  Czemu takie pustogłowie lansowane jest przez jakiekolwiek media? Bo inaczej suweren miałby mniej chłamu do mamlania?

 • Gość: eliza

  Oceniono 3 razy 1

  nie przejmuj się Cloe idiotów o chamskim zachowaniu nie brakuje niestety w tym kraju , olać ich....a piosenka bardzo fajna typowo wakacyjna , radosna

 • fakej

  0

  Krytyka może i po bandzie, ale reakcja na krytykę też lekko alergiczna z tego względu, że Cleo zarzuca autorowi wpisu "naśmiewanie się z ludzi z problemami onkologicznymi", a z tym trudno się zgodzić.

 • Gość: Mądra

  Oceniono 5 razy -1

  Dobrze. Żart zbyt suchy. Ale Cleo. Hellooł jesteś stara A ta piosenka jest o dziewczynce z gimnazjum która wyobraża sobie zbyt wiele. Mija chłopaka na korytarzu bo też się tam uczy. Każda nastolatka choć raz miała ubzduraną miłość. A skoro są o tym piosenki to już całkiem dno. Proszę o coś lepszego. Dziękuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX