Agnieszka Radwańska na Wimbledonie. Pierwszy raz bez rakiety, za to na trybunach wśród sław. Zabrała ze sobą męża

Agnieszka Radwańska nie jest już zawodową tenisistką, jednak nadal bardzo lubi oglądać zmagania na korcie. Pierwszy raz od czasu zakończenia kariery pojawiła się na Wimbledonie bez rakiety.

Agnieszka Radwańska jest jedną z najpopularniejszych polskich tenisistek. Choć zakończyła już karierę i przeszła na sportową emeryturę, to miłość do tenisa pozostanie z nią na zawsze. Właśnie dlatego gwiazda pojawiła się na Wimbledonie, aby oglądać na żywo turniej i kibicować Polakom. Sportsmence towarzyszy mąż Dawid Celt.

Agnieszka Radwańska na Wimbledonie

Gwiazda cieszy się, że wreszcie może oglądać mecz z perspektywy widza, siedząc na trybunach. Dodatkowo może się wyluzować i nie musi już dźwigać ciężkich rakiet.

Fajnie zobaczyć Wimbledon z trochę innej perspektywy, bez rakiet. Dalej lubię tenis oglądać, dalej bardzo się nim interesuję i będę chodzić na mecze. (...) Wreszcie mogę się inaczej ubrać, niekoniecznie na biało. Dźwiganie 10 rakiet nigdy nie było przyjemnością. Na treningach można więcej zobaczyć niż na meczu - powiedziała Radwańska w rozmowie z Polskim Radiem.

Turniej tenisowy odbywa się w Londynie, więc nie mogło na trybunach zabraknąć również kogoś z rodziny królewskiej. Jednak zaskoczeniem było pojawienie się księżnej Kate. Paparazzi przyłapali roześmianą żonę księcia Williama, która świetnie się bawiła i pięknie wyglądała. Całą stylizację możecie zobaczyć TUTAJ.

Też chcielibyśmy oglądać mecze siedząc niedaleko księżnej Kate.

Agnieszka Radwańska w "Tańcu z Gwiazdami" była surowo oceniana przez jury. Było jej przykro, słysząc gorzkie słowa? Zobacz wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (17)
Agnieszka Radwańska na Wimbledonie. Pierwszy raz bez rakiety, za to na trybunach wśród sław. Zabrała ze sobą męża
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Ja TylkoJa

  Oceniono 14 razy 14

  Materiał o jednej a połowa zdjęć o drugiej

 • Gość: Wieś

  Oceniono 14 razy 12

  Jokerowe usta

 • Gość: Filip

  Oceniono 10 razy 10

  Ktos potraktowal czytelnikow jak idiotow, pokazujac solo zdjecia Radwanskiej i ksieznej Kate sugerujac co??? Ze Radwanska jest gdzies tam a ksiezna na trybunie honorowej, no ale na zdjeciach sa razem. Brawo polskie buraczki.

 • Gość: astrofizyk

  Oceniono 9 razy 5

  Ale njus, że se pisia pooglądała tenisa, no i "siedziała niedaleko", co za zaszczyt.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Oglądanie Kate nie jest dla nikogo żadnym zaskoczeniem droga autorko!!!
  Kate jest "patronką" stadionu i corocznie pojawia się na tej "specjalnej" trybunie. W zeszłym roku była z Meghan, która przyszła obejrzeć mecz swojej przyjaciółki Sereny.
  Dla mnie większym zaskoczeniem jest brak księcia Edwarda z żoną, który jest prezesem związku tenisowego. Ale on prawdopodobnie pojawią się na finale rozgrywek i rozdaniu pucharów.

 • Gość: Aha

  Oceniono 5 razy 3

  A ta Pani w wielkich okularach i z mina niedo..pieszczonej zony to KTO zas?

 • plobywatel

  Oceniono 4 razy 2

  Pojawiła się bez rakiety bo chciała być taką polską księżniczką Kate ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX