Edyta Jungowska wraca do telewizji. Już nie jako Bożenka z "Na dobre i na złe". Czeka ją nowa rola

Edyta Jungowska w ostatnich latach zniknęła z telewizji. Teraz wraca - i to od razu to TVP, do jednej z ulubionych produkcji Zobaczymy ją jesienią w serialu "Ojciec Mateusz" u boku Artura Żmijewskiego.

Edyta Jungowska przestałą pojawiać się w telewizji w 2014 roku. Od tego czasu skupiła się na pisaniu i tworzeniu audiobooków. Teraz jednak ma się to zmienić. Aktorka wraca do TVP i już niebawem zobaczymy ją w jednym z najważniejszych seriali.

Edyta Jungowska zagra w serialu "Ojciec Mateusz"

Edyta Jungowska, jak informuje "Telemagazyn", już jesienią zagra większą rolę w serialu "Ojciec Mateusz". Po wakacjach zobaczymy ją jako Alicję Witko, wdowę i właścicielkę sklepu w Sandomierzu. Ponieważ po śmierci męża Witko zamieszka na plebanii księdza Mateusza, można się spodziewać, że będzie aktywnie wpływać na fabułę.

Przypomnijmy, że Edyta Jungowska ostatnią dużą rolę zagrała w "Na dobre i na złe" - z produkcją pożegnała się w niezbyt dobrych stosunkach w 2012 roku, potem otrzymała rolę w jednosezonowym "2XL" i zagrała Małgorzatę Antoniak w "Klanie". 2014 rok był dla niej początkiem długiej przerwy z rolami telewizyjnymi. Skupiła się wtedy na rozwoju własnej firmy i wydawaniu książek dla dzieci.

Edyta Jungowska odeszła z "Na dobre i na złe" w atmosferze afery. Ale nie tylko tym konfliktem żył polski showbiznes. Jakie jeszcze skandale z udziałem gwiazd zapamiętamy na długo?

Więcej o:
Komentarze (8)
Edyta Jungowska wraca do telewizji. Już nie jako Bożenka z "Na dobre i na złe". Czeka ją nowa rola
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • granatowy tulipan pustynny

  Oceniono 6 razy 6

  Zawsze mi się Edyta Jungowska podobała fajna babeczka nie znam ale twarz bardzo bardzo sympatyczna przede wszystkim naturalna, w porównaniu do tak zwanych aktualnych celebrytek niebo a ziemia

 • granatowy tulipan pustynny

  Oceniono 6 razy 6

  Jedna z nielicznych kobiet ukazujących się na srebrnym ekranie która ma naturalne jeszcze usta o ile to jest aktualne zdjęcie. Mąż ma radochę całując nie glonojada

 • Gość: Ews

  Oceniono 5 razy 5

  No i bardzo dobrze. Wspaniała kobieta i aktorka. Dlaczego świat o niej zapomniał

 • Gość: Pustelnik z Puszczy Kampinoskiej

  Oceniono 3 razy 3

  Nic bym nie miał naprzeciw aby zabłądziła w mojej puszczy zbierając grzyby i trafiła na moją pustelnie na 3,4 dni

 • Gość: polkamatkanocą

  Oceniono 5 razy 3

  Zawsze jak oglądam Rodzinkę i tę Kożuchowską (bleeeee - że niby taka modelka po 3 porodach i pracy zawodowej), to marzę, by Natalią Boską została właśnie Jungowska - ona to by naprawdę BOSKA była w tej roli!!!

 • Gość: Ginekolog seksuolog amatory

  Oceniono 2 razy 2

  Zawsze mi się podobała podoba i zapewne będzie podobała pani Edyta. Z chęcią namydlił bym jej plecy

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Edyta fajna naturalna kobieta, przy tym ładna bardzo dobry wybór według mnie

 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 2

  Obejrzałem niemal ćwierć wieku temu w TVP spektakl "Baryłeczka".
  Zapamiętałem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX