Joanna Koroniewska pochwaliła się nowym zdjęciem, ale internauci są mocno zdezorientowani: Dlaczego widzę trzy ręce? Aktorka tłumaczy

Joanna Koroniewska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pokazała rysunek, jaki zrobiła jej starsza córka. Jednak internauci zamiast na nim bardziej skupili się na tym, że aktorka wygląda, jakby miała... trzy ręce.

Od kilku dni starsza córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, Janina, przebywa na obozie. Przed wyjazdem "naznaczyła" mamę na ciele rysunkiem w kształcie serca. Aktorka pokazała go na Instagramie i dodała dość osobisty wpis.

Joanna Koroniewska o macierzyństwie i małżeństwie z Maciejem Dowborem:

Joanna Koroniewska rozśmieszyła fanów

Napisała, że córka zrobiła to po to, żeby mama o niej pamiętała. Nie ukrywa, że wzruszyła ją tym gestem:

Moja starsza córka przed wyjazdem na obóz mnie naznaczyła. Serduszkiem. Żebym o niej nie zapomniała. Każdy rodzic pamięta. W każdej minucie naszego życia pamiętamy o tych, których kochamy najmocniej na świecie - napisała.

Internauci również uznali, że to bardzo słodkie ze strony Janiny. Jednak niektórzy zwrócili uwagę na coś innego. A dokładniej na ułożenie kończyn Joanny Koroniewskiej.

Kilka dłuższych sekund rozkminiałam, dlaczego widzę trzy ręce. A przecież to z serduszkiem to noga - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Faktycznie, na pierwszy rzut oka tak to zabawnie wygląda. Dopiero po przyjrzeniu się można dostrzec, gdzie aktorka ma ręce, a gdzie znalazła się jej noga. Ta uwaga rozśmieszyła Joannę, która nawet nie zwróciła na to uwagi. Wytłumaczyła, że to kwestia złej perspektywy.

Aaa. To zła perspektywa - odpisała.

Wy też tak pomyśleliście?

AW

Więcej o:
Komentarze (11)
Joanna Koroniewska pochwaliła się nowym zdjęciem, ale internauci są mocno zdezorientowani: Dlaczego widzę trzy ręce? Aktorka tłumaczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Cdgh

  Oceniono 4 razy 4

  Słaba z niej aktorka , a te zdjęcia na insta, to straszna nędza. Znajdziemy tam; błaznowanie , troszeczkę kiepskiej mody , przemyślenia czerpane od innych influancerek , laiki nie uczciwie pozyskiwane . Jednym słowem dziadostwo . Aaa i promowanie się z mężem, by podreperować mu laiki

 • Gość: Berlin

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ona nie może wrzucić normalnego, spontanicznego zdjęcia? Wszystkie takie sztuczne, pozowane z równie sztucznym głupawym uśmieszkiem.

 • Gość: amp

  Oceniono 1 raz 1

  nawet bardzo zabawne...hahaha...hahaha....ups...chiba popuscilem

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 1

  Dawniej była Myszką Mostowiak, teraz jest naczelnym błaznem instagrama.

 • Gość: Berlin

  0

  Cy on nie może wrzucić normalnego, spontanicznego zdjęcia? Wszystkie takie sztuczne, pozowane z równie sztucznym głupawym uśmieszkiem.

 • pernila

  0

  Redaktory z Plotka wszystko łyknął i podadzą dalej, nawet reklamę banku komórek macierzystych. Dział handlowy dwoi i się i troi, a tu - proszę - za darmo...

 • valla

  Oceniono 4 razy 0

  Wielki nochal zasłania całe zdjecie

 • dodosdontquack

  Oceniono 6 razy 0

  Ja widze dziecko z bardzo duza glowa.

 • Gość: Mmagi

  Oceniono 5 razy -1

  Co by nie zrobiła i pokazała na prawie każdej fotce jest rozdziawiona japa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX