"The Voice of Poland". Marcelina Zawadzka zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan? W końcu jest komentarz TVP

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Barbara Kurdej-Szatan straciła aż trzy programy w TVP, w tym została usunięta z roli prowadzącej "The Voice of Poland". Jak podaje produkcja, na razie jeszcze nie wybrano osoby, która ją zastąpi.

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z największych gwiazd TVP. Prowadziła "The Voice Kids", "The Voice of Poland" oraz "Dance, dance, dance", od kilku lat gra także w serialu "M jak Miłość". Niedawno stacja zerwała z nią współpracę, gdyż podobno przeszkadzały im poglądy prezenterki, która otwarcie wspiera środowiska LGBT, popierała też kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na fotel prezydenta Warszawy oraz uczestniczyła w manifestacjach. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Barbara Kurdej-Szatan na urodzinach "M jak Miłość". Pokazała, że potrafi się bawić

Barbara Kurdej-Szatan już nie jest gwiazdą TVP

Władze stacji zdecydowały, że nie powinna już dłużej prowadzić ich programów (widzowie jednak będą dalej oglądać ją w serialu). Padają więc już pierwsze nazwiska osób, które mogą poprowadzić zamiast niej "The Voice of Poland". Spekuluje się, że największe szanse ma na to Marcelina Zawadzka. Wydaje się to bardzo prawdopodobne, gdyż ma na swoim koncie przygodę z show. W 8. edycji pracowała tam jako reporterka zza kulis. Czy tak się stanie? Plejada skontaktowała się z produkcją TVP. Dowiedzieli się, że na razie jeszcze nic nie wiadomo i trwają rozmowy z kandydatami.

Jesteśmy na etapie domykania produkcji przed rozpoczęciem zdjęć do programu. Produkcja jeszcze jest w rozmowach z ewentualnymi prowadzącymi - dowiedzieli się dziennikarze.

Naszym zdaniem Marcelina ma spore szanse na poprowadzenie programu. Jak na razie nie padają żadne inne nazwiska pozostałych osób. Macie jakieś swoje typy?

Barbara Kurdej-Szatan przeszła do konkurencji

Barbara Kurdej-Szatan szybko znalazła nową pracę. Teraz współpracuje z Polsatem. Niedawno poprowadziła koncert "Przebojowe Opole 2019". Widzowie bardzo dobrze ją ocenili. Wszystko wskazuje na to, że władze docenią jej potencjał i zostanie kolejną gwiazdą stacji.

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
"The Voice of Poland". Marcelina Zawadzka zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan? TVP zabrała głos
Zaloguj się
 • Gość: Kiki

  Oceniono 25 razy 7

  Bardzo dobrze. Za dużo tej Barbary Kurdej wszędzie. A dykcja jej jest fatalna...

 • Gość: Trad

  Oceniono 3 razy 3

  Zawadzka kolejny program, w którym będzie mogła stekac i przekręcać najprostsze słowa

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 3 razy 3

  A Zawadzka to chyba za to że zamieniła Jonkisa na jego menadżera taka szybka dziewuszka

 • Gość: Niki

  Oceniono 17 razy 3

  Jedna niedojda zastąpiła drugą :) No ale tej zezowatej i chrupiącej Basi każdy ma dość

 • Gość: hipokryzja

  Oceniono 5 razy 3

  Oto cytat z ostatniego artykułu o Lewandowskich: "Cieszymy się, że Lewandowscy mają do siebie sporo dystansu". Taaaak na pewno bardzo dużo go mają skoro wyłączacie po raz kolejny możliwość komentowania pod artykułami o nich

 • Gość: Mike

  Oceniono 14 razy 2

  A już myślałem że pogonili tego tlumoka całkiem z telewizji a teraz Polsat będzie lansowal tą pseudo gwiazdeczke no i pewnie mezusia tez w pakiecie wzieli

 • Gość: Kasia

  Oceniono 5 razy 1

  Świetnie! W końcu nie będę musiała przełączać programu. Na prawdę kurdej działa mi na nerwy

 • Gość: Ksiazek

  Oceniono 6 razy 0

  Basia przynajmniej miała luz i nie bała się mieć i wyrażać własnych poglądów, wszyscy którzy do tej pory zostali w TVP to ludzie bez kręgosłupa, którym chodzi tylko o hajs

 • Gość: Ja

  Oceniono 2 razy 0

  Z głupiej na jeszcze głupszą!Brawo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX