Edyta Górniak odwiedziła dom rodzinny. To ruina! Opowiedziała też o trudnym dzieciństwie. Nie mogła powstrzymać łez

Edyta Górniak pojechała do rodzinnej miejscowości Ziębice, w której spędziła pierwsze lata życia. Pokazała dom, w którym mieszkała. Teraz to ruina, która grozi zawaleniem.

Edyta Górniak z pewnością nie może narzekać na brak pieniędzy, skoro jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Podróżuje po świecie, mieszka w Los Angeles, a swojego syna obdarowuje bardzo drogimi prezentami. Ostatnio kupiła mu nawet mieszkanie w Warszawie. Jednak okazuje się, że diwa nie zawsze była zamożna. Na swoim profilu na Instagramie zrobiła relację live z wyjazdu do jej rodzinnej miejscowości Ziębice. Gwiazda pokazała dom, w którym niegdyś mieszkała. Teraz to już ruina.

Edyta Górniak pokazała rodzinny dom

Wokalistka swoją podróż udokumentowała w mediach społecznościowych. Chciała pokazać fanom, jak kiedyś wyglądało jej życie. Przyznała, że w dzieciństwie nie miała zabawek, a jej rodziców nie było stać na częste kupowanie nowych ubrań, dlatego przez dłuższy czas musiała chodzić w tym samym. Diwa odwiedziła rodzinną miejscowość Ziębice, w której spędziła pierwsze lata swojego życia. Pokazała, jak wyglądała kamienica, w której mieszkała. Przyznała, że jej dom był skromny, ale dzięki miłości, którą otaczali ja rodzice, lubiła tam być. Niestety, dzisiaj ten budynek jest już w opłakanym stanie i grozi zawaleniem. Edyta poinformowała, że po czterech latach przeprowadziła się do Opola, gdzie żyła w lepszych warunkach.

Edyta GórniakEdyta Górniak screen Instagram/edytagorniak

Górniak bardzo wzruszyła się podczas wizyty w rodzinnym mieście. Dlatego postanowiła zaapelować do fanów, aby zawsze wierzyli w swoje marzenia i z uporem realizowali cele.

Widzicie, że pochodzę z normalnego miejsca. Może nawet skromnego, biednego. To tu spędziłam swoje pierwsze cztery lata życia - wyznała.

Jak pokazuje przykład diwy, nie trzeba wywodzić się z bogatego domu, żeby osiągnąć sukces.

Jak Edyta Górniak pogodziła się z Kingą Rusin po wielu latach konfliktu? Tego dowiecie się, klikając w nasze wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (43)
Edyta Górniak odwiedziła dom rodzinny. To ruina! Opowiedziała też o trudnym dzieciństwie. Nie mogła powstrzymać łez
Zaloguj się
 • Gość: Ela M

  Oceniono 34 razy 30

  Jak czytam takie coś , to zawsze przychodzi mi na myśl wiersz Broniewskiego : "Nie glaskało mnie życie po głowie , Nie pijałem ptasiego mleka, No i dobrze , no i na zdrowie Tak wyrasta się na człowieka " 😃

 • Gość: Hyo

  Oceniono 15 razy 15

  W tamtych czasach dzieci ni miały stosów zabawek, a ubrania były po rodzeństwie albo rodzinie i to był raczej standard. Mimo tego było pieknie

 • Gość: Lola

  Oceniono 24 razy 14

  Ziębice to jedna wielka ruina i patologia- coś jak powojenna Praga w Warszawie.

 • Gość: Fruzia

  Oceniono 39 razy 13

  Taaa, tak lubiła ten dom że spięrdzielila stamtąd jako 17latka a rodziców kochała tak bardzo że do ojca niemal do śmierci się nie odezwała a z matką odbyła kilka medialnych kłótni. Ziębice to syf!

 • j-a-ga

  Oceniono 32 razy 12

  A ta znów się nad sobą użala.

 • Gość: vgy

  Oceniono 27 razy 11

  śpiewa jedną piosenkę wkółko albo psuje czyjeś świetne piosenkkijak chociażby ostatnio z Cugowskim -Martwe morze- kob9ito więcej tego nie rób szkoda piosenek

 • granatowy tulipan pustynny

  Oceniono 5 razy 3

  W sumie z takich warunków jednak dziewczyna utalentowana artystycznie i wokalnie wyrwała się i za to jej chwała. Wprawdzie teraz Sodowa walnęła do mózgu kompletnie ale jako dziecko mieszkanko miała ha ha fajne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX