Meghan Markle straciła kolejną nianię dla Archiego. Właśnie zatrudniła nową i to już trzecia w ciągu... sześciu tygodni! Znany jest powód

Już dawno żadne royal baby nie wzbudzało tyle emocji, co mały Archie. Cóż, w końcu jego mama to jedna z najbardziej kontrowersyjnych księżnych na brytyjskim dworze.

Jak donosi "Daily Mail", książę Harry i Meghan Markle zatrudnili nową nianię dla Archiego. Dwie poprzednie nie pracują już dla książęcej pary. Pikanterii dodaje fakt, że to trzecia opiekunka dla ich dziecka w ciągu zaledwie sześciu tygodniu. Taki obrót sytuacji nie powinien jednak nikogo dziwić. Księżna Meghan zdążyła zasłynąć tym, że często traci swoich współpracowników, w tym asystentki. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Meghan Markle podejmuje śmiałe decyzje

Nie wiadomo, czy dwie poprzednie nianie odeszły dobrowolnie, czy zostały zwolnione. Osoby z otoczenia rodziny królewskiej zdradzają, że decyzja była "głęboko osobista". Ponoć na każdym etapie życia Archie będzie potrzebował innej opiekunki ze względu na zmieniające się potrzeby. 

Na poszczególnych etapach życia dziecka i rodzice mają różne potrzeby. Przykładowo pierwsza niania pomagała im w nocy - dodaje informator "The Sun".

Katie Nicholl, autorka biografii rodziny królewskiej, mówi też, że książę Harry i księżna Meghan podpisali z nową nianią umowę o poufności. To ma ustrzec ich przed wynoszeniem sekretów z rodzinnych pieleszy. Myślicie, że opiekunka popracuje choć trochę dłużej od swoich poprzedniczek?

Więcej o:
Komentarze (112)
Meghan Markle straciła kolejną nianię dla Archiego. Właśnie zatrudniła nową i to już trzecia w przeciągu... sześciu tygodni! Znany jest powód
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kkk

  Oceniono 41 razy 35

  Ponawiam pytanie spod innego artykułu: Dlaczego można komentować pod artykułami o dziecku Górniak (wyjątkowo ohydny "donos' plotka), czy Janachowskiej a pod artykułem o dziecku Lewandowskich nie można? Są lepsze dzieci i gorsze? Jedne nie tylko pozwalacie opluwać internautom ale sami opluwacie (Allan Krupa), a dziecko Lewych "święta krowa"? Jeśli jest jakis wyrok sądu i stad macie zakaz, to taka informacja powinna pojawić się pod artykułem. Jeśli zapłacono wam za wyłączenie komentarzy też mamy prawo o tym wiedzieć! Jaka jest stawka? Panią Janachowską i Panią Górniak też na pewno stać i chętnie zapłacą!

 • Gość: gość

  Oceniono 27 razy 17

  Kiedy pierwsze zdanie artykułu brzmi "Jak donosi Daily Mail..." to dalej nie ma sensu czytać. Wymysły pismaków i tyle. Serdecznie współczuję głupoty ludziom, którzy w to bezkrytycznie wierzą

 • Gość: k

  Oceniono 37 razy 17

  Co w tym dziwnego. Moja ciotka nie jest ksieżną, tylko pracującą kobietą, a w ciągu dwóch miesiecy miała pięć niań do dzieci, którym szybko podziekowała. Dopiero szósta okazała się godna uwagi i podpisania umowy.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 27 razy 15

  Serio wierzycie w te ploty, kto widział ze zmienia nianie? Piszą co piszą a wy łykacie jak gęsi.

 • Gość: k

  Oceniono 28 razy 14

  Zamiast wyżywać sie na Meghan, to kierujcie swoje uwagi do twórców tych popłuczyn, czyli redachtorów plotka, którzy posuną sie do każdego świństwa, byle tylko zdobyć kliki.

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 27 razy 11

  A może każda była na okres próbny na 2-3 tygodnie i jednak zgodnie uznawali że to nie to? Nieeeee. Zaraz Megan najgorsza.

 • Gość: Mariska

  Oceniono 21 razy 11

  Boże Ludzie że wy wierzycie co tu jest napisane... To jest dopiero szok 😲 8

 • bemol16

  Oceniono 23 razy 11

  Nic w tym dziwnego, wszędzie istnieją agencje z nianiami wyspecjalizowanymi do pomocy rodzicom w nocy i te osoby nie pracują w dzień ale odpoczywają/studiują/zajmują się własną rodziną itp itd

 • Gość: gość

  Oceniono 45 razy 11

  Kierując się tą logiką, to rodziców i dom też się powinno zmieniać co kilka tygodni, bo dziecko ma inne potrzeby..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX