[TYLKO U NAS] Rubikowie wezmą udział w nowej edycji "Ameryka Express"? Jest tylko jeden problem i chodzi o pieniądze. "To chyba nie ma sensu"

Agata i Piotr Rubikowie w rozmowie z Plotkiem przyznali, że nie dostali propozycji udziału w nowej edycji programu "Ameryka Express". Gdyby jednak nadarzyła się okazja takiego wyjazdu, mogliby się nad udziałem w ekstremalnym show poważnie zastanowić.

Już niedługo ruszy kolejna edycja programu "Ameryka Express". Skład uczestników na tę chwilę nie jest jeszcze znany, ale spekulacji oczywiście nie brakuje. Zapytaliśmy więc Agatę oraz Piotra Rubików, czy oni dostali propozycję udziału w show oraz czy w ogóle skusiliby się na tak ekstremalne wyznanie. 

"Ameryka Express". Agata i Piotr Rubikowie wezmą udział w show? 

Rubikowie przyznali, że nie dostali jeszcze propozycji, aby wspólnie wyjechać do Ameryki, aczkolwiek taką ofertę na pewno wzięliby pod uwagę. Kochają podróże oraz ekstremalne wyzwania, więc wydaje się, że program ten byłby spełnieniem ich marzeń. Sam Piotr przyznał jednak, że w związku z udziałem w telewizyjnym show ma pewien problem. A chodzi o pieniądze!

Wydaję mi się, że stawki w telewizji tak teraz spadły, że chyba nie ma sensu - żartował Piotr.

Agata i Piotr przyznali także, że dostali ofertę udziału w innym programie, ale musieli jednak odmówić. Powód? Brak czasu. 

Przy naszym trybie pracy jest to bardzo trudne - dodaje Piotr.

No cóż, my jednak mocno liczymy na to, że zobaczymy Piotra i Agatę w rozrywkowym show jednej ze stacji telewizyjnych. Czy będzie to "Ameryka Express", a może coś zupełnie innego? Rubikowie na pewno podejmą właściwą dla siebie decyzję. 

DH

Więcej o:
Komentarze (13)
[TYLKO U NAS] Rubikowie wezmą udział w nowej edycji "Ameryka Express"? Jest tylko jeden problem i chodzi o pieniądze. "To chyba nie ma sensu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Viki

  Oceniono 9 razy 3

  Nie przepadam za Agatą jest wyniosła i arogancka pewnie z innymi uczestnikami wdała by się w kłótnie.Nie obchodzą ją ludzie za bardzo.Ma Rubika sponsora co jej kupuje co sobie tylko zamarzy i nie chce pokazywać się za bardzo mediom bo by odkryli tajemnice o niej.Jeszcze by jej konkurentka odbiła męża hihi

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 3

  Patrząc na ich instagrama to co miesiąc są na wakacjach, Rubik ma ok 5-6 koncertów na rok. Więc rzeczywiście mega zapracowani i czasu by nie starczyło.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  On jest pazerny i wszyscy to wiedzą

 • valla

  Oceniono 6 razy 2

  Jakoś śmiać mi się chce jak.ich widzę :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Rubik ma piękne córeczki i piękna żonę!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Agatka caly czas Piękna i młoda nic się nie zmienia tylko dzieci rosną😘

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 5 razy 1

  Żarciki niskich lotów. Brak klasy..

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  A pamiętam jak brała udział w wyborach na miss i miała kłopoty z rozwinięciem skrótu AGD.Myślę że to już przeszłość ale to było niefajne

 • Gość: Sor

  0

  Małżeństwo włoskie Carlo Pontie z Loren-2x wyższa i sporo młodsza bardzo się kochało
  Czasem tak jest,ze kobiety mające starszych mężów-kochają i niekoniecznie ze względu na forsę Młodsze Polki potrafią sobie niezłe radzić-obiecują,ze urodzą dla niego!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX