[TYLKO U NAS] Rozenek cierpko komentuje politykę PiS-u wobec in vitro. "Dzieli się ludzi w zależności od statusu materialnego. To niesprawiedliwe!"

Małgorzata Rozenek jest zdeklarowaną zwolenniczką in vitro. W rozmowie z Plotkiem skomentowała niezrozumiałe dla niej decyzje polityków partii rządzącej.

Do niedawna Małgorzata Rozenek unikała komentowania sytuacji politycznej w Polsce. Wszystko zaczęło się jednak zmieniać przy okazji premiery jej książki o in vitro. Celebrytka nie ukrywa, że jest zwolenniczką metody sztucznego zapłodnienia dla par, które mają problemy z naturalnym poczęciem, i sama z niej korzystała.

Małgorzata Rozenek o partii rządzącej

Rządząca obecnie partia reprezentuje zdecydowanie mniej liberalne poglądy, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie społeczne. W rozmowie z naszą reporterką gwiazda TVN odniosła się do postawy polityków PiS-u.

Cały czas się zastanawiam, dlaczego politycy partii rządzącej nie mają potrzeby otworzyć się na te rodziny, które tak bardzo pragną potomstwa? Dlaczego nie wyciągną do nich ręki? Tak naprawdę można przeprowadzić in vitro w sposób całkowicie moralny, etyczny - powiedziała.

Całą rozmowę dla Plotka możecie obejrzeć poniżej.

"Perfekcyjna" i in vitro

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że jej synowie z poprzedniego małżeństwa urodzili się dzięki metodzie in vitro. Już wcześniej wielokrotnie zabierała głos w kwestii jej upowszechnienia. Obecnie celebrytka jest w związku małżeńskim z Radosławem Majdanem. Nie ukrywa, że marzy o tym, aby ponownie zajść w ciążę.

Więcej o:
Komentarze (33)
[TYLKO U NAS] Rozenek cierpko komentuje politykę PiS-u wobec in vitro. "Dzieli się ludzi w zależności od statusu materialnego. To niesprawiedliwe!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Magsa

  Oceniono 16 razy 10

  Bardzo dobrze! Niech się wypowiada i niech neguje to, co akurat w polityce jest zle!
  Rząd rozdaje bez problemów 500 plus każdej rodzinie! Nawet tym patologicznym, co dzieci z tego nic nie maja, bo rodzice przepijają ( często też biją swoje dzieci) i nikomu to nie przeszkadza???!!!
  Właśnie tym bardziej powinien dofinansować tych, którzy dzieci kochają i chcą je z miłości mieć!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 3

  Zaczęła się wypowiadać i psioczyc na partie w której niedawno był tatuś aferzysta dlaczego jak był w rządzie nie zabierala tak gorliwie głosu?

 • Gość: praktyk

  Oceniono 2 razy 2

  co jest nieetycznego, jeżeli zarodek powstaje z komórek kobiety i mężczyzny, a następnie jest wprowadzany do ciała kobiety. zwykle wykorzystuje się wszystkie zarodki.

 • Gość: 34nn1

  Oceniono 1 raz 1

  Nie mozna wyrazic swego uwielbienia pod notce o Lewandowskim? Dziwne to przeciez wszyscy ich kochaja!!!!

 • Gość: japrdle

  Oceniono 9 razy 1

  Poszedłem do salonu Mercedesa, chciałem kupić - odmówiono mi z powodu braku pieniędzy!
  Dlaczego dilerzy samochodów dzielą ludzi w zależności od statusu materialnego?!
  To niesprawiedliwe!

 • lukki69

  Oceniono 9 razy 1

  Gwiazda TVN...córka prominentnego działacza PiSu......:)
  "panna nikt" jest doskonałym przykładem na swoje przaśne przemyślenia..

 • Gość: Aha

  Oceniono 4 razy 0

  A ta starzejaca sie Pani, wygladajaca na zmeczona i chora to KTO zas?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 0

  Przecież ona od pół roku tylko gada o tym, że ma dwoje dzieci z in vitro nic więcej nie robi czym wy się podniecać , głównie wywiady w plotkach , pudelkach i instagramie, wyjdzcie na ulicę, pokażcie ilu was jest a nie jedna influencerka chwali się klinika

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX