Lewandowski pochwalił się nowym zdjęciem z Klarą. Choć nadal nie pokazał jej całej twarzy, to internauci i tak już wiedzą, do kogo jest podobna

Robert Lewandowski wypoczywa obecnie wraz z żoną, Anną Lewandowską, i ich córką Klarą w Hiszpanii. Cała rodzina wybrała się do jednego z tamtejszych rezerwatów przyrody, skąd piłkarz pochwalił się nowym zdjęciem z córką. Dzięki temu jego fani nie mają już wątpliwości, że Klara jest podobna do Ani!

Robert Lewandowski jest spełniony nie tylko zawodowo, ale też i prywatnie. Jest szczęśliwym ojcem Klary, która w maju skończyła już dwa latka. Robert oraz Ania do tej pory nie zdecydowali się pokazać twarzy dziewczynki w mediach społecznościowych. Jest to oczywiście ich prawo. Jednak co jakiś czas wrzucają do sieci zdjęcia, na których można zobaczyć coś więcej niż tylko tył jej głowy. I tak stało się tym razem.

Zobaczcie, jak 2-letnia Klara pływa:

Robert Lewandowski na wspólnym zdjęciu z Klarą

Lewandowscy mają obecnie wakacje. Najpierw wraz ze Szczęsnymi polecieli na Mykonos, a teraz wypoczywają w hiszpańskiej Marbelli. Podczas pobytu wybrali się wraz z Klarą do rezerwatu przyrody w Ojén, gdzie mogli poznać bliżej żyjące tam dzikie zwierzęta. Ich spotkanie zostało uwiecznione na zdjęciu, którym pochwalił się na Instagramie piłkarz. Widzimy tam, jak Robert głaszcze jelonka, a na kolanach siedzi mu Klara. Tym razem odwrócona do obiektywu bokiem, dzięki czemu można zobaczyć połowę jej twarzy. 

Nadal mało? Nie dla fanów piłkarza. Jedno zdjęcie pozwoliło im wysnuć wniosek, że Klara to... czysta mama!

Klara Lewandowska podobna do Ani?Klara Lewandowska podobna do Ani? Instagram

I co, zgodzicie się z tym stwierdzeniem? Nam chyba nadal trudno jest cokolwiek wywnioskować. 

DH

Więcej o: