Pokazaliśmy Edycie Górniak nowe zdjęcie Allana z papierosem. 15-latek pali przy swojej nauczycielce. Reakcja diwy? "Zatłukę go" [TYLKO U NAS]

Allan Krupa wciąż pali papierosy. Sławna mama nastolatka w rozmowie z Plotkiem nie kryła złości.

W kwietniu do sieci wypłynęły zdjęcia z urodzinowej imprezy Allana. Paparazzi przyłapali go wtedy na tym, że palił papierosy. Edyta Górniak nie kryła goryczy. Diwa jest zdeklarowaną przeciwniczką wszelkich używek, w tym tytoniu.

ZOBACZ TEŻ: Allan Krupa świętował swoje 15. urodziny. Pił wino, palił papierosy i imprezował z Edytą Górniak

Wygląda jednak na to, że nastolatek nieszczególnie przejął się reakcją swojej mamy. Kilka dni temu paparazzi ponownie przyłapali go na dymku.

Edyta Górniak wściekła na syna

Nasz informator wysłał nam zdjęcia, na których 15-letni Allan Krupa beztrosko spaceruje i zaciąga się papierosem. Ze względu na prawo autorskie nie możemy ich opublikować. Przekazaliśmy je jednak menedżerowi Edyty Górniak, Marcinowi Wieczorkowi. Ten był z wokalistką akurat na próbach do koncertu Przebojowe Opole. Szybko więc udało nam się uzyskać komentarz od diwy w tej sprawie. 

Zatłukę go - powiedziała krótko Plotkowi.

Górniak ewidentnie puściły nerwy, a my wcale jej się nie dziwimy. Tytoń szkodzi zdrowiu, a już na pewno nie powinni go palić niepełnoletni. Pikanterii dodaje fakt, że Allan delektował się papierosem w towarzystwie osoby dorosłej. Dopytaliśmy więc, kim jest owa kobieta ze zdjęć. Jak wyjaśnił menedżer, to jego nauczycielka języka migowego. Zarówno Wieczorek, jak i sama Edyta Górniak, byli tym faktem bardzo zaskoczeni.

Ojej! Ta kobieta to nauczycielka języka migowego. Allan uczy się języka migowego. Po wakacjach planuje prowadzić zajęcia dla osób głuchoniemych o obronie państwa i o polskich bohaterach wojennych - dodał menedżer gwiazdy w rozmowie z Plotkiem.

Myślicie, że Edyta wyciągnie konsekwencje z zachowania syna? Wcześniej zagroziła, że jeśli Allan nie rzuci palenia, znów będzie z nią mieszkać. Przy takim obrocie spraw nastolatek musiałby każdego ranka pokonywać ponad 100 kilometrów by dojechać do szkoły. Przypomnijmy, że syn Górniak uczęszcza do wojskowego liceum pod Warszawą, a piosenkarka wynajmuje mu tam mieszkanie.

Więcej o:
Komentarze (142)
Pokazaliśmy Edycie Górniak nowe zdjęcie Allana z papierosem. 15-latek pali przy swojej nauczycielce. Reakcja diwy? "Zatłukę go" [TYLKO U NAS]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: f

  Oceniono 51 razy 39

  Pali, bo może chce schudnąć.

 • dyktator_bolandy

  Oceniono 65 razy 37

  Jak przystało na bogatego Roma chłopak jest już solidnie upasiony. :)

 • grogreg

  Oceniono 25 razy 15

  Nie bij!!! Zaśpiewaj mu Hymn.

 • Gość: handlarz pierzem

  Oceniono 19 razy 13

  ależ to było przewidywalne: synalek mamusi i oczko w głowie, póki nie stał się nastolatkiem. teraz, by odreagować bycie protezą męża, robi "dorosłe" rzeczy - padło na palenie. matka to widzi i (słusznie) stara się go ograniczyć. on ma coraz bardziej dość, więc odreagowuje - i spirala się nakręca.

  ten patent, choć częstszy w przypadku córek, ma miejsce w setkach tysięcy polskich domów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  Jeden dzień na pulmonologii w szpitalu może by go czegoś nauczył.Palenie to popełnianie zbrodni na własnym ciele.!

 • Gość: Ali

  Oceniono 18 razy 12

  Pani Gorniak. Czy to sa napewno papierosy, bo na zdjeciu wyglada jeden jak "skret"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX