Klara Lewandowska nauczyła się pływać! Przepłynęła pół basenu. Dumna mama pochwaliła się filmikiem. Zdradziła też, kto ją tego nauczył

Anna Lewandowska opublikowała wyjątkowe nagranie. Zdradziła nową umiejętność Klary. Dziewczynka właśnie nauczyła się pływać.

Klara Lewandowska w maju świętowała swoje drugie urodziny. Dziewczynka jest bardzo aktywnym maluchem i najwyraźniej chce naśladować swoich rodziców. Niedawno Robert Lewandowski pochwalił się nagraniem, na którym dziewczynka ćwiczy ze swoją mamą. Tym razem Ania opublikowała na Instagramie wyjątkowy filmik. Widzimy na nim, jak Klara samodzielnie przepływa połowę basenu.

Klara Lewandowska potrafi pływać

Ania i Robert Lewandowscy wraz z córką od jakiegoś czasu przebywają na wakacjach. Gwiazdorska para najpierw wypoczywała na greckiej wyspie Mykonos, a od kilku dni przebywa na południu Hiszpanii. Sportowcy regularnie relacjonują w mediach społecznościowych swój pobyt w luksusowym ośrodku. Jednak ostatni filmik, który Ania opublikowała na Instagramie, chwyta za serce.

Widzimy na nim, jak mała Klara przepływa połowę długości małego basenu. Dwulatka ma oczywiście założone motylki, a do pokonania krótkiego dystansu zachęca ją Robert. Widać, że dziewczynka czerpie ogromną frajdę z bycia wody. Radości nie kryła też jej mama.

Nasza mała pływaczka - napisała pod filmikiem.

Lewandowska dodała też, że sprawcą tego wyjątkowego zdarzenia był Robert.

Pływanie Klarci? to zasługa @_rl9 - dodała.

Również Internauci nie szczędzili ciepłych słów pod adresem dziecka i jego rodziców.

Jest cudna. Niesamowite, że w wieku dwóch lat tak pływa.
Czad! Ale zasuwa.
O matko, ona niczego się nie boi! - pisali fani.

Wiele wskazuje na to, że Klara w przyszłości pójdzie w ślady rodziców i zostanie sportowcem. Jednak jeśli okazałoby się, że ma inny plan na życie, dobre nawyki wyniesione z dzieciństwa, zaowocują w dorosłym życiu.

AD

Więcej o: