Książę William został zapytany o to, co by zrobił, gdyby jego dzieci były homoseksualne. Odpowiedział natychmiast i bardzo stanowczo

Książę William odwiedził ośrodek dla bezdomnej młodzieży LGBTQ+ w Londynie. Nastolatkowie pytali go, co by zrobił, gdyby okazało się, że któreś z jego dzieci jest homoseksualistą. Książę nie unikał odpowiedzi.

Książę William odwiedził w środę ośrodek Albert Kennedy Trust w Londynie, w którym pomoc znajdują bezdomni młodzi ludzie z mniejszości LGBTQ+. Młodzież dopytywała go o różne rzeczy, ale jedno z najważniejszych pytań, jakie zostało zadane, dotyczyło dzieci Williama i Kate.

Książę William pytany o orientację seksualną swoich dzieci

Książę został zapytany, jaka byłaby jego reakcja, gdyby okazało się w przyszłości, że George, Charlotte lub Louis identyfikują się jako homoseksualiści. William szczerze przyznał, że martwi się tym - ale nie ze względu na ich orientację seksualną, tylko z zupełnie innego powodu:

Martwiłbym się tym, jak moje dzieci - szczególnie ze względu na rolę, jaką pełnią - byłyby postrzegane przez innych. Razem z Kate robimy naprawdę dużo, żeby je przygotować na taką ewentualność - szczególnie dużo rozmawiamy. Martwię się tym, ale nie z tego powodu, że któreś z nich byłoby homoseksualistą. Dla mnie byłoby to coś zupełnie normalnego. Niepokoi mnie tylko jak inni będą reagować na nich i ich postrzegać, jaką presję będą na nich wywierać - mówił książę William nastolatkom odrzuconym przez własne rodziny.

Książę William nie pierwszy raz wspiera osoby nieheteronormatywne. W 2016 roku pojawił się jako pierwsza osoba z rodziny królewskiej na okładce magazynu "Attitude", skierowanego do homoseksualnych mężczyzn.

Książę William na okładce magazynu 'Attitude'Książę William na okładce magazynu 'Attitude' Fot. Attitude - okładka

William utrzymuje również kontakt z Lady Gagą, która od wielu lat wspiera osoby LGBTQ+. To ona w miniony weekend namówiła go do ponownego otwartego poparcia dla homoseksualistów. Jak widać, książę William wysłuchał jej apelu.

A tak książę William i księżna Kate z dziećmi spędzali uroczy dzień w ogrodzie zaprojektowanym przez Kate:

Więcej o:
Komentarze (56)
Książę William publicznie oznajmił, co zrobiłby, gdyby jego dzieci były homoseksualne. Wyznał, że miałby powody do zmartwień
Zaloguj się
 • christomoltisanti

  Oceniono 42 razy 28

  Ludzie ! Naprawdę kochalibyście swoje dziecko mniej gdyby było gejem ? Jesteśmy jednak narodem p o p i e r d o l o n y c h dziewiętnastowiecznych ćwoków !

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 19 razy 13

  Brawo za podejście. Nie można wykluczać takich osób, a jeśli to własne dzieci to trzeba je wspierać. Gorzej z tym o czym wspomniał- w rodzinie królewskiej może się takim osobom ciężko żyć

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Myślę jakim trzeba być człowiekiem.jak rodzic odpycha dziecko które jest o innej orientacji ! Ważne jest chyba aby był dobrym człowiekiem aby nikogo nie skrzywdził w swoim życiu! Tak jak to ostatnio się słyszy o rodzicach którzy mordują i molestuja swoje malutkie dzieci!

 • Gość: Polaczek

  Oceniono 18 razy 4

  a ciekawe jak by na to pytanie odpowiedziała pewna Ś.P. mama - pani Jadwiga?

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 8 razy 2

  Bolandzka postawa rządu i Ciemnego Luda sprawia, że piękny kraj, który mógłby być bogaty i być ostoją wolności jest na poziomie Ugandy, blokuje się ludziom prawa człowieka i obywatela, propaguje faszyzm i homofobię, wszystko byle utrzymać władzę agentów Watykanu i Moskwy, by utrzymać koryto i nie robić reform. By obce kraje oraz rządząca sitwa doiły, a ludzie życie w pocie swojego czoła i robili na patologię wszelkiego rodzaju. I jeszcze każą gayom siedzieć w czterech światach i się nie pokazywać, ale podatki na żłobki, szkoły obcych dzieci to chcą, hetero pokazują wszędzie swoją seksualność, a ślubów gayom zabraniają, bo tak, bo taki klimat. Duszno.

 • Gość: KroolDooopDlaKaczorka

  0

  oh give me a break,......all monarchies should be abolished, taken away what they stole, and made to work at mCdonalds

 • lech13

  Oceniono 3 razy -3

  Książę William publicznie oznajmił, co zrobiłby, gdyby jego dzieci były homoseksualne.
  Seppuku ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX