Barbara Kurdej-Szatan planowała dziecko, ale wyniki badań są bezlitosne. Wróciła choroba, która męczy ją od lat. "Nadal wszystko jest aktywne"

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich tygodniach przeżywa trudny okres w życiu. TVP ogłosiło, że zrywa współpracę z aktorką, teraz zaś ona sama wyznała, że otrzymała złe wyniki badań na boreliozę. Z tego powodu nie może wciąż zajść w ciążę.

Barbara Kurdej-Szatan zaledwie tydzień temu straciła swoje programy w TVP. Na polu zawodowym wszystko jest jednak jeszcze przed nią, bowiem być może wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" na Polsacie. Teraz jednak aktorka wyznała, że otrzymała wyniki badań, które nie napawają optymizmem.

Barbara Kurdej-Szatan nie może zajść w ciążę z powodu boreliozy

Barbara Kurdej-Szatan od kilku miesięcy w wielu rozmowach wspominała, że marzy o powiększeniu rodziny. Niestety, te plany wciąż muszą poczekać. Aktorka wyznała, że wyniki badań na boreliozę, jakie robiła niedawno, nie napawają optymizmem:

Niestety, test wykazał, że nadal wszystko jest aktywne. Wróciłam do leczenia. Znów zaczęłam stosować naturalne metody. Jest to leczenie polegające na diecie oczyszczającej organizm, pozbywanie się grzybów i pasożytów - mówiła Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan choruje na boreliozę

Barbara Kurdej-Szatan choruje na boreliozę od pięciu lat. Przez długi czas lekarzom nie udawało się postawić prawidłowej diagnozy. Borelioza atakuje jej organizm falami, przez co niekiedy aktorka czuje się zupełnie normalnie, by następnego dnia odczuć chorobę ze zdwojoną siłą.

W ostatnich miesiącach wydawało się, że choroba aktorki jest już pod kontrolą. Wyniki były na tyle optymistyczne, że Barbara Kurdej-Szatan na serio zaczęła rozważać powiększenie rodziny, o co dopytuje są jej córka. Niestety, ostatnie informacje nie są już tak dobre.

My trzymamy za Basię kciuki za walkę z tą okropną chorobą!

Więcej o:
Komentarze (53)
Barbara Kurdej-Szatan planowała dziecko, ale wyniki badań są bezlitosne. Wróciła choroba, która męczy ją od lat. "Nadal wszystko jest aktywne"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • monikaaleksandra

  Oceniono 65 razy 57

  Naturalne metody zaprowadzą ją do grobu. Złożona kuracja antybiotykowa - tak leczy się te chorobę. Mieliśmy boreliozę w rodzinie i pacjent został całkowicie wyleczony. Borelioza to nie pasożyt, tylko choroba bakteryjna. A bakterie leczy się antybiotykami a nie naparem z blekotu i szaleju.

 • Gość: anna

  Oceniono 43 razy 37

  może jakieś bardziej współczesne leczenie byłoby skuteczniejsze niż stosowany przez panią szamanizm

 • Gość: miśka

  Oceniono 36 razy 32

  Skoro ta pani leczy boreliozę dietą oczyszczającą zamiast antybiotykami, to radzę sobie jeszcze czerwoną kokardkę zawiesić nad łóżkiem. Na pewno pomoże.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 36 razy 28

  Ta pani chyba nie wie czym jest borelioza, raczej oczyszczanie soczkami nie pomoże, lekarz powinien to pani powiedziec, nie ma jednoznacznych przeciwwskazań do zajścia w ciążę, można i to nie przeszkadza, oczywiście u pani sama ciąża jest przeszkodą nie choroba

 • lizasa

  Oceniono 32 razy 22

  W myśl zasady : nie ważne co, byle gadać...

 • elenem

  Oceniono 25 razy 17

  Kobieto...jaki dureń zalecił ci zioła?!
  Boreliozę leczy się antybiotykami. Tylko i wyłącznie.
  Zgłoś się do którejś z klinik w Niemczech. Tam Cię położą na oddział, zrobią badania i dostaniesz antybiotyki złożone, dożylnie.
  Nie ma innej drogi leczenia.

 • extorris

  Oceniono 18 razy 16

  słusznie
  jak się ma tyle w głowie to lepiej nie przekazywać swoich genów

 • Gość: GOsco

  Oceniono 22 razy 16

  Trzeba omawiać wyniki badań w mediach? Serio?

 • sztucznypolak

  Oceniono 14 razy 12

  Nie watpie ze jest to problem dla tej pani.
  Ale czy musicie tym zasmiecac Internet?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX