Księżna Kate przerobiła biżuterię księżnej Diany. Ze słynnych kolczyków usunęła diamenty. Fani rodziny królewskiej są oburzeni

Brytyjskie media donoszą, iż księżna Kate przerobiła biżuterię, która niegdyś należała do księżnej Diany. Część fanów królewskiej rodziny nie kryje oburzenia. Zupełnie niepotrzebnie.

Księżna Kate bardzo często w swoich stylizacjach stawia na dodatki w postaci drogocennej biżuterii. Bywa, że kolczyki, naszyjniki czy też pierścionki, które wybiera, przed laty należały do księżnej Diany, czyli tragicznie zmarłej mamy księcia Williama. Jak donosi "The Sun", to właśnie jeden z kompletów kolczyków z kolekcji "Królowej Ludzkich Serc" postanowiła przerobić Kate. 

Księżna Kate przerobiła kolczyki od księżnej Diany

Okazuje się, że żona Williama pozbyła się z kolczyków drogocennych kamieni. Co ważne, kolczyki te tworzyły komplet wraz z pierścionkiem zaręczynowym. Niekwestionowanie był to jeden z ulubionych dodatków Diany. Po doniesieniach brytyjskiej prasy część fanów rodziny królewskiej nie kryła oburzenia. Ale szybko okazało się, że wcześniej Diana zaznaczyła, że po tym, jak biżuteria trafi w ręce małżonek jej synów, może być modyfikowana. 

Chciałbym przyporządkować całą moją biżuterię do dyspozycji moich synów, aby ich żony mogły w odpowiednim czasie wejść w ich posiadanie i używać - mówiła.

Kiedy Kate stała się posiadaczką słynnych kolczyków, usunęła z nich zapięcie na zatrzask oraz część diamentów. Zmieniła także ich kształt na wiszące łezki. 

Księżna Kate, księżna DianaKsiężna Kate, księżna Diana EASTNEWS

Z pewnością księżna Diana nie miałaby z tym żadnego problemu. Zapewne byłaby dumna i szczęśliwa, że żona William i matka jej wnuków nosi tę biżuterię.

DH

Więcej o:
Komentarze (30)
Księżna Kate przerobiła biżuterię księżnej Diany. Ze słynnych kolczyków usunęła diamenty. Fani rodziny królewskiej są oburzeni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: FankaMonarchii

  Oceniono 22 razy 20

  Szukacie sensacji tam gdzie jej nie ma. Po co?

  Po za tym nie wiecie czy to są te same kolczyki a jeśli tak to jaki był powód decyzji by je przerobić.

 • drakaina

  Oceniono 17 razy 17

  Co to znaczy "przyporządkować do dyspozycji"? Przestańcie w tym Plotku używać google translatora, bo z językiem polskim on wciąż średnio daje radę. Zatrudnijcie kogoś ze znajomością angielskiego, a choćby i tylko polskiego, żeby translatora poprawiał. W ten sposób psujecie i zaśmiecacie język. Powinno być: "oddała do dyspozycji"!

 • Gość: ehhh

  Oceniono 11 razy 9

  Ale głupoty wypisujecie :-/

 • kwiatek04

  Oceniono 7 razy 5

  Nie wygląda mi to na te same kolczyki. Są bardzo podobne, ale jednak inne. Diany były okrągłe i wygląda na większy kamień w środku. Kolczyki Kate mają owalny kształt i mniejszy kamień.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy -1

  Meghan skrytykowali za to, że przerobiła pierścionek, ale Kate już może wszystko :)

 • polsz

  Oceniono 21 razy -1

  nie rozumiem zachwytów nad Dianą. Czytając jej biografię w sposób obiektywny dowiadujemy się, że święta nie była, nie stroniła od miłostek i romansów. Zginęła jadąc z kochankiem.

 • kaczkowski12

  Oceniono 15 razy -1

  Baba, niezaleznie od pozycji społecznej jest babą.Wszystko by przerabiała,jak ma włosy proste
  to bedzie je kręcic,jak kręcone,to bedzie je prostowac,jak ma włosy rude,to przefarbuje je na blond,a jak bedzie blondynka to przefarbuje je na rude.
  Bizuteria takich osób jak księzna Diana to zapewne jakieś dzieła sztuki i nie powinny podlegac
  żadnym modyfikacjom.Nie lubi Kate brylantów,stać ja na bizuterie bez brylantów.,po co przerabiać.

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy -2

  Co za bzdury. To jest biżuteria należąca do monarchii i jest wypożyczana na różne okazje. Przerabiać ona może swoją prywatną biżuterię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX