Cezary Pazura po raz pierwszy pokazał zdjęcie swojej ślicznej córeczki. Zrobił to, bo spytała go wprost: Wstydzisz się mnie tato?

Cezary Pazura do tej pory mocno chronił prywatność swoich dzieci. Postanowił jednak zrobić wyjątek. Aktor po raz pierwszy pokazał zdjęcie 10-letniej córki.

Cezary Pazura i Edyta Pazura wspólnie wychowują trójkę swoich pociech: 10-letnią Amelię, 7-letniego Antoniego i roczną Ritę. Odkąd tylko dzieci przyszły na świat, aktor strzeże ich prywatność w mediach. Niewiele o nich mówi, ale co najważniejsze, do tej pory nigdy ich nie pokazał. Aż do teraz. Cezary postanowił udostępnić na swoim instagramowym profilu zdjęcie Amelii, która sama o to go poprosiła. 

Cezary Pazura po raz pierwszy pokazał córkę

Amelia obchodziła we wtorek 10. urodziny. To właśnie z tej okazji Cezary pochwalił się jej fotografią, do której dołączył też obszerny, urodzinowy wpis: 

Moja Gwiazda kończy dziś 10 lat! Ciągle mnie pyta, czemu na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem? „Wstydzisz się mnie tato?” Właśnie, że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! Wszystkiego Najlepszego na 10. urodziny! Tatuś.

Okazuje się, że to sama Amelka chciała, by jej tata pokazał w końcu jej zdjęcie w mediach społecznościowych. Efekt? Fani aktorka są zachwyceni urodą jego córki. My zresztą także. Amelia to piękna dziewczynka. Bardziej podobna do Cezarego czy Edyty? Naszym zdaniem - wykapana mama!

Zdjęcie z arbuzem przecudne.
Ma pazura mała Pazur.
Małe Cezarowo-Edytowe cudo - piszą internauci.

Czy teraz Cezary i Edyta zdecydują się pokazać całą swoją gromadkę pociech? Naprawdę chcielibyśmy zobaczyć ich wreszcie w komplecie. 

DH

Więcej o:
Komentarze (60)
Cezary Pazura po raz pierwszy pokazał zdjęcie swojej córki. Miał ku temu powód. Dziewczynka zapytała: Wstydzisz się mnie tato?
Zaloguj się
 • Gość: Elis

  Oceniono 37 razy 29

  A co z pierwsza corka pana Czarka? Ciekawe jak się poczula czytajac wpis taty?

 • Gość: Gaba

  Oceniono 23 razy 19

  Ale śliczna dziewczynka, kolor włosków przepiękny

 • Gość: F

  Oceniono 32 razy 18

  Bardzo ładna dziewczynka.

 • Gość: kobieta

  Oceniono 21 razy 13

  No trudno żeby śliczna córeczka nie była dumą tatusia. Wszyscy tatusiowie na punkcie córeczek mają bzika a jak córeczki już podrastają to tatusiowie jak sępy sprawdzają co za typy kręcą się koło nich.

 • Gość: Viola

  Oceniono 22 razy 12

  Kazdy rodzic wstawiajacy foty dziecka tyłem z zakryta głową etc. Powinien zastanowiac sie nad słowami córki pana Czarka. Bo to tak wyglada. Moim zdaniem lepiej wcale nie wstawiac fotek dzieci jak sie nie chce ich pokazywac, natomiast te wszystkie fotki od tyłu to zenada, i faktycznie wyglada jakby sie wstydziło dziecka.

 • strzykwa5

  Oceniono 14 razy 10

  Najpierw dzieci celebrytów są ukrywane i zamazywane pod pojęciem prywatności. Z upływem lat jednak trzeba je pokazać i wypromować w celu dania kopa do kariery.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 21 razy 9

  Sliczna dziewczynka duzo zdrowia dla calej rodzinki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX