Królowa Elżbieta II dostała szalikiem w twarz. Zachowała klasę, ale mina amerykańskiej gwiazdy mówi sama za siebie. Będą memy!

Królowa Elżbieta II przekonała się, że wobec sił natury nie ma mocnych. Ostatnio padła ofiarą wiatru, który spłatał jej figla. Świadkiem zabawnego zdarzenia była Gillian Anderson. Jej reakcja była bezcenna.

Królowa Elżbieta II skończyła w tym roku 93 lata. Zdrowia mogłaby jej jednak pozazdrościć niejedna młodsza osoba. Pomimo wieku monarchini cały czas wypełnia wszystkie swoje zobowiązania zawodowe. Należy do nich też udział w zawodach sportowych Royal Windsor Cup Polo. Ich zwycięzca otrzymuje puchar właśnie z rąk królowej. Niestety, w tym roku wszyscy mówią wyłącznie o pewnym zabawnym incydencie.

Królowa Elżbieta II "zaatakowana" przez szalik

W Polsce polo nie jest szczególnie popularną dyscypliną sportową, za to na Wyspach Brytyjskich cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Tym razem więcej emocji dostarczyło jednak nie to, co wydarzyło się na boisku, a na widowni. Mowa o sytuacji, która już za chwilę stanie się inspiracją dla twórców memów na całym świecie. W momencie, gdy królowa Elżbieta II schodziła po schodach, wiatr postanowił zagrać jej na nosie i to dosłownie! Zawiał tak, że monarchini dostała w twarz szalikiem kobiety stojącej tuż za nią.

93-latka wydawała się być niewzruszona całym zajściem, czego nie można powiedzieć o Gillian Anderson. Gwiazda kultowego serialu "Z Archiwum X" (grała agentkę Danę Scully) oniemiała, a jej zabawny wyraz twarzy został oczywiście uwieczniony przez niezawodnych fotografów.

Czekamy na pierwsze przeróbki.

Więcej o:
Komentarze (40)
Królowa Elżbieta II dostała szalikiem w twarz. Zachowała klasę, ale mina amerykańskiej gwiazdy mówi sama za siebie. Będą memy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • siwywaldi

  Oceniono 41 razy 29

  Anglicy mają Królową, za to my mamy Beatę Szydło, którą ponad pół miliona wielbicieli postanowiło posłać na salony, nawet nie wiedząc CZYM te "salony" są i JAK należy się na nich zachowywać... :-(

 • Gość: Kasiek

  Oceniono 24 razy 18

  Szalik należał do MĘŻCZYZNY, muzyka japońskiego zespołu X Japan.

 • Gość: Magda

  Oceniono 9 razy 9

  Ale to nie kobieta to japoński muzyk zespołu X Japan, Yoshiki.

 • Gość: Magda

  Oceniono 7 razy 7

  Ale to nie kobieta to muzyk japoński zespołu X Japan, Yoshiki.

 • ian Kośki

  Oceniono 11 razy 7

  W Polsce nie polo tylko disco polo a po drugie należy wprowadzić na wyspach dla wszystkich zakaz posiadania szalików

 • lasalu

  Oceniono 7 razy 7

  A mógł zabić...

 • Gość: Klarkson

  Oceniono 1 raz 1

  Oj tam, oj tam....korona z głowy nie spadła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX