Wiktoria G±siewska pokazała siostrę. S± jak dwie krople wody

Wiktoria G±siewska, gwiazda serialu "Rodzinka.pl" i programu "Dance, dance, dance", pochwaliła się swoj± siostr± na Instagramie. Ale to nie jedyne jej rodzeństwo. S± do siebie bardzo podobni!

Wiktoria G±siewska wyjechała na wakacje do Turcji. Razem z ni± była tam m.in. jej młodsza siostra, Nicola.

Wiktoria G±siewska i jej siostra

Wiktoria G±siewska i Nicola wypoczywały na zasłużonych wakacjach. Wiktoria wróciła już na plan serialu "Barwy szczę¶cia", ale jeszcze niedawno wygrzewała się pod upalnym tureckim słońcem. Wci±ż jeszcze co jaki¶ czas pokazuje zdjęcia z tej wyprawy - a na jednym z nich pozowała razem z siostr±.

Pod uroczym postem dziewczyn pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani aktorki wskazuj±, że jej młodsza siostra jest do niej niewiarygodnie podobna!

Piękne! Jeste¶cie meeega podobne :)
Ale podobne jeste¶cie!
¦liczne <3

Na profilu młodszej siostry Wiktorii znajdziemy sporo wspólnych zdjęć całego rodzeństwa. Bo Wiktoria ma przecież nie tylko siostrę i znanego z "Na Wspólnej" brata Mateusza. Jest ich bardzo dużo w rodzinie.

Rodzeństwo Wiktorii G±siewskiej

Wiktoria G±siewska rzadko pokazuje swoje rodzeństwo, a ma się przecież czym pochwalić. Starszy brat Mateusz również jest aktorem. Młodsi - Nicola i Oskar - wci±ż jeszcze się ucz±. Nicola mówiła, że nie wie jeszcze, czy pójdzie w ¶lady starszej siostry i starszego brata:

Podoba mi się to, co robi rodzeństwo, ale jeszcze mam czas żeby się zastanowić - mówiła w zeszłym roku w studio "Pytanie na ¶niadanie".

Nicole ma teraz 13 lat i jeszcze sporo czasu, żeby zdecydować się na karierę aktorki. Ciekawe, czy kiedy¶ zobaczymy j± na planie u boku rodzeństwa.

Więcej o:
Komentarze (7)
Wiktoria G±siewska pokazała siostrę. S± jak dwie krople wody
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • Gość: adolf

  Oceniono 4 razy 4

  Kto? Czy ona ma za długi język że na zdjęciach musi go przygryzać?

 • Gość: Zenek

  Oceniono 1 raz 1

  Podobno w Polsce teraz jest praca a ktos musi zasuwac jako " Tancerka dona Wasyla"... Straszne to!

 • Gość: Eeedek

  0

  Po jakiego grzyba lekko dorosłej dziewczynie insta filtry?!

 • Gość: An

  Oceniono 2 razy -2

  Urodziwa rodzinka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX