Marcin Dubieniecki zaatakował Artura Boruca. "Sugeruję uciszyć swoją WAG". To on jest ojczymem syna piłkarza. Nie przebiera w słowach

Sara Boruc poinformowała, że Artur Boruc nie utrzymuje kontaktu ze starszym synem z powodu jego matki. Marcin Dubieniecki, jako partner byłej żony piłkarza, zabrał głos w sprawie.

Sara Boruc na Instagramie wdała się w konwersację ze swoimi fankami, które pytały o starszego syna Artura Boruca z poprzedniego małżeństwa. Internautki zastanawiały się, czemu chłopak nie jest częścią rodziny i nie wyjeżdża z nimi na wakacje. Gwiazda poinformowała, że była żona utrudnia ojcu kontakty i "przedkłada swoją urażoną dumę nad dobro i szczęście dziecka". Co więcej, podobno piłkarz od urodzenia syna widział go zaledwie pięć razy, ponieważ terminy widzeń ustanowione przez sąd nakładają się z treningami i meczami sportowca. Więcej na ten temat możecie przeczytaj TUTAJ.

Marcin Dubieniecki zabrał głos w sprawie

Po naszym wczorajszym artykule w sieci zawrzało. Głos w sprawie zabrał Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, a obecnie (od 2017 roku) mąż byłej żony Artura Boruca. Nie bez powodu postanowił zareagować na wypowiedzi Sary Boruc - uczestniczy w życiu chłopca i wraz z matką go wychowuje. Napisał bardzo mocny wpis na Twitterze, w którym oznajmia, że "jest naocznym świadkiem patologii w relacji piłkarza z synem".

Nie czytam tego typu artykułów, ale dla Pana @ArturBoruc lepiej byłoby, abym jako naoczny świadek patologii w relacji ojciec i syn, jaką uskutecznia Pan @ArturBoruc, lepiej się nie wypowiadał. Sugeruję też uciszyć swoją WAG" - napisał na Twitterze.

Myślicie, że Artur Boruc zdecyduje się odpowiedzieć Marcinowi Dubienieckiemu? Na pewno będziemy informować Was na bieżąco o rozwoju sprawy.

JP

Więcej o:
Komentarze (195)
Marcin Dubieniecki zaatakował Artura Boruca. "Sugeruję uciszyć swoją WAG". To on jest ojczymem syna piłkarza. Nie przebiera w słowach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 205 razy 179

  Czy to ten Dubieniecki co to został uniewinniony z przekrętu na 13 mln zł przez prezesa po tym jak dał zgodę na rozwód Marcie Zawsze Dziewicy?

 • Gość: puch

  Oceniono 148 razy 118

  Dubieniecki czyż to nie ten złodziej, który razem z byłą Boruca oskubali niepełnosprawnych na 13 mln śmie się wypowiadać ! Ten typ razem z byłą Borucową powinni w pierdlu siedzieć, ale wiadomo, ojca dzieci Kaczyńskiej do kryminału sie nie wsadzi. Ta eks Boruca to niezła przekrętara. Dobrała sie z Dubienieckim jak w korcu maku.

 • morenowa38

  Oceniono 82 razy 68

  ...powiedział kryminalista,kiedyś z rodziny miejscowego mafiosa, JK...

 • Gość: doktorzero

  Oceniono 63 razy 61

  W takich sytuacjach zawsze zastanawia mnie dlaczego znane osoby uwielbiają parzyć się we własnym sosie, nieważne ile razy odgrzewanym ...

 • aerofan

  Oceniono 58 razy 52

  Serio, przeczytałem to 2 razy i nie za bardzo zrozumiałem kto, gdzie i z kim. Te nasze celebryty i ich związki...

 • Gość: Bro

  Oceniono 45 razy 43

  Bo takie teraz są poj#bane czasy że większość zamiast wychowywać swoje dzieci wychowuje cudze ...

 • maryshaa

  Oceniono 50 razy 40

  Ta rada zabrzmiała tak, jakby ten pan miał generalnie w zwyczaju uciszać "swoje" kobiety. Co to w ogóle za powiedzenie "uciszyć" kogoś? Bardzo zabawny pan. Takie słowa w stosunku do kobiet wypowiadają często panowie, którzy są niepewni swojej męskości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX