Ewa Farna to gwiazda, ale okazuje się, że jej mąż to "nie tylko" muzyk. Chobot ma głowę do interesów. Jego majątek robi wrażenie

Ewa Farna mimo młodego wieku osiągnęła spory sukces. Od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich i czeskich gwiazd młodego pokolenia. Przełożyło się to także na ogromne zarobki. Teraz okazuje się, że również mąż piosenkarki jest krezusem.

Mimo że Ewa Farna jest związana z show-biznesem od dziecka, niewiele wiemy o jej życiu prywatnym. Piosenkarka rzadko udziela wywiadów i w odróżnieniu od niektórych gwiazd, nie ma potrzeby uzewnętrzniania się w kolorowych czasopismach. Na początku czerwca wokalistka po raz pierwszy została matką. Ojcem jej dziecka jest Martin Chobot.

O mężu wokalistki do tej pory nie wiedzieliśmy zbyt wiele. Para poznała się, kiedy Martin został gitarzystą w zespole Ewy. Między muzykami szybko zaiskrzyło, a w 2017 roku wzięli potajemny ślub z dala od blasków fleszy. Teraz okazuje się, że nie tylko Farna przynosi do domowego budżetu dziesiątki tysięcy złotych.

Jak dowiedział się portal Jastrząb Post, Martin Chobot ma głowę do interesów. Gitarzysta ukończył konserwatorium Jarosława Jezka oraz Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze. Prócz muzyki inwestuje też w nieruchomości. Życiowy partner Ewy Farny jest podobno właścicielem dwóch mieszkań w Czechach, których wartość przekracza trzy miliony złotych. Niedawno kupił też żonie w prezencie willę na jednym z prestiżowych praskich osiedli.

Trzeba przyznać, że Ewa i Martin tworzą idealny związek. Nie tylko w życiu prywatnym, ale także w świecie wielkiego biznesu.

AD

Więcej o:
Komentarze (11)
Ewa Farna to gwiazda, ale okazuje się, że jej mąż to "nie tylko" muzyk. Chobot ma głowę do interesów. Jego majątek robi wrażenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: A

  Oceniono 9 razy 9

  To jest dla was " WIELKI biznes"? Macie pojęcie o czym piszecie? Żenada.

 • carolina_reaper

  Oceniono 7 razy 7

  Krezus bo dwa mieszkania? Upal upal upal.....

 • Gość: kaska

  Oceniono 3 razy 3

  "kupil żonie" tzn ze on tam mieszkac nie bedzie tylko ona sama? haha co wy za bzdury wypisujecie. Kupili dom i juz. Tak robi czesc mlodych malzenstw ze kupuje albo mieszkanie albo buduje/kupuje domy :)

 • teresa.b

  Oceniono 2 razy 2

  Normalni młodzi ludzie, którzy pracują, zarabiają i inwestują.

 • Gość: paz

  0

  "muzycy spełnieni"

 • Gość: Gru

  Oceniono 4 razy 0

  Martin po co ci te tandetne loki?

 • Gość: Ja

  0

  No i co w związku z tym?

 • Gość: Jola

  Oceniono 2 razy 0

  *Ewy FARNEJ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX