Barbara Kurdej-Szatan w "Tańcu z Gwiazdami"? Na jej odejściu z TVP ma skorzystać konkurencja. Wygląda na to, że Polsat ma nową twarz

Barbara Kurdej-Szatan w ciągu kilku dni przestała być gwiazdą TVP. Jednak utrata kilku programów nie stanowi to dla niej problemu. Jak dowiedział się "Flesz", aktorka wkrótce może zostać nową twarzą Polsatu. Ale to nie wszystko.

Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła ostatnio w rozmowie z Plotkiem, że straciła część kontraktów w TVP. Aktorka nie poprowadzi już kolejnych edycji "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Ale to nie wszystko. Jesienią nie zobaczymy jej także w tanecznym show "Dance, dance, dance". Czy w takim razie zebrały się nad nią czarne chmury? Nic z tych rzeczy.

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?

Co wpłynęło na nagłą zmianę frontu Telewizji Polskiej? W kuluarach plotkuje się, że Kurdej-Szatan zbyt często pojawiała się w programach publicznego nadawcy. Mówi się też, że polityczne zaangażowanie Basi nie podobało się prominentnym osobom z Woronicza. Natomiast "Super Express" sugerował też, że aktorka miała wygórowane oczekiwania finansowe coraz częściej pojawia się w produkcjach konkurencyjnego Polsatu.

Okazuje się, w ostatniej plotce najprawdopodobniej było sporej wielkości ziarno prawdy. Jak dowiedział się "Flesz", Polsat jest zainteresowany dłuższą współpracą z Kurdej-Szatan.

Basia gra w naszym serialu "W rytmie serca" i świetnie sprawdza się w roli Marysi. A już 30 czerwca będzie gwiazdą naszego festiwalu w Opolu. Wspólnie z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem poprowadzi koncert "Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje"– zdradza magazynowi pracownik stacji.

Co ciekawe, Basia podobno negocjuje też swój występ w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jeśli uda się jej dojść do porozumienia z producentami, z całą pewnością będzie największą gwiazdą jesiennej edycji show.

AD

Więcej o:
Komentarze (27)
Barbara Kurdej-Szatan w "Tańcu z Gwiazdami"? Na jej odejściu z TVP ma skorzystać konkurencja. Wygląda na to, że Polsat ma nową twarz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • valla

  Oceniono 9 razy 9

  Czy ta pusta lala coś w ogóle sobą reprezentuje?! 2 zdań nie umie sklecić

 • atr8

  Oceniono 9 razy 7

  Nowa twarz? Nowa gęba Polsatu.

 • Gość: bebe

  Oceniono 10 razy 6

  Jeszcze sie nia nie najedli? Ona i Rozenkowa powinny juz dac sobie spokoj. Rozenkowa wnuki nianczyc, a Kurdejowa w brazylijskich tasiemcach piszczec i szelescic.

 • Gość: must

  Oceniono 9 razy 5

  Rogalska Marzena, to jest dopiero skandal w PNS, kto,i od kogo ona ma wsparcie? lubie pytanie bo jest duzo ciekawych tematow, ta pani tylko przeszkadza swoim zachowaniem.
  Pozdrawiam

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Marna aktoreczka. Już wykorzystała swoje 5 minut.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Oj jak ty sie chwalisz kobieto..Poczekamy zobaczymy jak to bedzie wygladac ..

 • Gość: Jan

  Oceniono 5 razy 3

  Nareszcie babsztyl z wozu koniom lżej.

 • Gość: Jan

  Oceniono 3 razy 3

  Borelioza... skleroza, przesyt, nie pachnie świeżością. Fe!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX