Jakub Rzeźniczak przyznał się do nieślubnego dziecka! "Razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu"

Od dłuższego czasu krążyły plotki o tym, że Jakub Rzeźniczak ma dziecko. Teraz piłkarz skomentował doniesienia i przyznał, że ma córkę. Jednak jej mamą nie jest jego żona.

Związek Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając-Rzeźniczak od początku był bardzo burzliwy. Rozstawali się, wracali do siebie, a to wszystko trwało do czerwca 2016 roku, kiedy to postanowili się pobrać. Mimo ślubu nadal plotkowano o kilku kryzysach w ich relacji, jednak żadne z nich nie potwierdzało doniesień. Aż w końcu w ostatnim czasie ich małżeństwo znów znalazło się na językach mediów. Najpierw fani zauważyli, że modelka usuwa wspólne zdjęcia z piłkarzem i przestała obserwować go na Instagramie - a jak wiemy, w dzisiejszych czasach to faktycznie może wskazywać na kryzys. Później sportowiec został przyłapany przez paparazzi na spotkaniu z Basią Hetmańską "Candy Girl", z którą wybrał się na mecz To tylko podsyciło spekulacje, że Rzeźniczakowie na dobre się rozstali.

Jakub Rzeźniczak ma córkę, ale nie ze swoją żoną

Od dłuższego czasu plotkowano, że Jakub Rzeźniczak ma dziecko, jednak nie ze swoją żoną. Niedawno serwis Pudelek potwierdził, powołując się na swoje źródło, że piłkarz faktycznie ma dwuletnią córkę z inną kobietą. Sportowiec nigdy wcześniej się do tego nie przyznał, bo to dowód na to, że zdradził Edytę. Jednak w końcu postanowił przerwać milczenie i udzielił wywiadu portalowi weszlo.com, w którym potwierdził doniesienia.

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu.

Mimo to piłkarz nie powiedział, jak obecnie wygląda jego relacją z Edytą Zając-Rzeźniczak. Jednak wiele wskazuje na to, że nie są już razem.

JP

Więcej o:
Komentarze (34)
Jakub Rzeźniczak przyznał się do dziecka! "Razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kaktus-2

  Oceniono 37 razy 37

  "modelka usuwa wspólne zdjęcia z piłkarzem i przestała obserwować go na Instagramie - a jak wiemy, w dzisiejszych czasach to faktycznie może wskazywać na kryzys"
  O ja pie__ole....

 • Gość: Peze

  Oceniono 37 razy 29

  Wziął ślub i w tym samym czasie k*rwił się z inną -wzór do naśladowania.

 • Gość: Anka

  Oceniono 28 razy 22

  Odważny-przyznał się do tego o czym od dwóch lat wie cała Polska.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 28 razy 18

  Lol, i tacy ludzie kreowani są na idoli młodzieży. Kopacz podczas skoku w bok gumy nie umie założyć, tylko rozsiewa te swoje zbędne dla ludzkości geny.

 • misiek12321

  Oceniono 13 razy 11

  Żal mi dzieci z takich rodzin gdzie myśli się główką bądź ci.. ka.

 • Gość: fjufju

  Oceniono 19 razy 5

  Wieśniak do potęgi n-tej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  PATOLOGIA...Ma żonę i w tym samym czasie dziecko z INNĄ...TO JEST CHORE !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX