Meghan Markle ma biżuterię wartą majątek. Wiemy, co ile jest warte. Przebiła księżną Kate?

Meghan Markle w pierwszym roku życia jako księżna Sussex zgromadziła biżuterię wartą nieprawdopodobne pieniądze. Brytyjskie media dokładnie ją podliczyły - pod tym względem ma o wiele więcej, niż księżna Kate po roku małżeństwa.

Meghan Markle w ciągu ostatniego roku znacząco powiększyła swoją kolekcję biżuterii. Tylko część kupiła za swoje, tzn. Brytyjczyków, pieniądze. Brytyjskie media podliczyły, co ile jest warte i wyszło na to, że księżna Meghan dysponuje majątkiem zaklętym w klejnotach większym, niż księżna Kate po pierwszym roku małżeństwa.

Meghan Markle ma biżuterię wartą majątek

Według brytyjskich mediów, Meghan Markle dysponuje biżuterią wartą w sumie ponad 600 tysięcy funtów - w przeliczeniu na złotówki jest to, bagatela, prawie 3 miliony złotych. W jej posiadaniu, według "Daily Mail", jest obecnie niemalże 100 sztuk różnych rodzajów biżuterii. Mówimy tu o kolczykach, pierścionkach, naszyjnikach, koliach i bransoletach.

Pod tym względem księżna Kate ma bardzo dużo do nadrobienia. Jej kolekcja liczy "zaledwie" 60 ozdób.

Oddajmy jednak Meghan Markle sprawiedliwość - sama w większości nie kupowała tej biżuterii. I nie, nie robił tego nikt na jej zlecenie. Większość otrzymała w prezencie - przede wszystkim od księcia Harry'ego, który podarował jej m.in. pierścionek z akwamarynem po księżnej Dianie, wart 75 tys. funtów (350 tys. złotych). W jej posiadaniu jest jeszcze kilka takich ozdób, które w sumie warte są o wiele więcej, niż podpowiada to rozsądek. Jakie są najdroższe?

Pierścionek z akwamarynem jest zdecydowanie najbardziej wartościowy. Na drugim miejscu plasują się kolczyki-łezki od Cartiera z diamentami, warte 60 tys. funtów (280 tys. złotych). I to tak naprawdę najdroższe z najdroższych. Pozostałe części biżuterii są już o wiele tańsze, niektóre z nich można dostać od ręki w znanych domach jubilerskich. Wyjątkiem jest pierścionek "eternity ring", który otrzymała od Harry'ego na pierwszą rocznicę ślubu - wart jest "tylko" 4300 funtów (20 tys. złotych), oraz kolczyki-motyle i złota bransoleta po księżnej Dianie, warte około 3 tys. funtów (ok. 15 tys. złotych). Ma również ulubione kolczyki od królowej Elżbiety II, z perłą i diamentem, w których pokazywała się publicznie kilka razy.

Media wyliczają Meghan, że jest ona w posiadaniu następujących ozdób: 7 naszyjników, 23 bransoletki, 26 pierścionków i 35 par kolczyków.

Ile biżuterii ma księżna Kate?

W porównaniu do Meghan Markle, księżna Kate wypada na ubogą krewną jeśli chodzi o liczbę biżuterii. Jednak czym innym jest jej wartość. Jej 60 sztuk biżuterii wycenia się nawet na milion (sic!) funtów - z czego lwią część wartości ma jeden pierścionek z szafirem (300 tys. funtów - 1,5 mln złotych).Kate może pochwalić się o wiele bardziej wartościowymi prezentami od bliskich, niż księżna Meghan. Jest tylko jedna różnica - Meghan jest żoną Harry'ego zaledwie rok, tymczasem Kate miała już 8 lat na zgromadzenie takiego majątku. Wychodzi na to, że Meghan ma o wiele lepsze tempo i za siedem lat wartość jej biżuterii będzie o wiele większa, niż tej, którą ma księżna Kate.

Kiedy poślubiła księcia Williama, Kate weszła w posiadanie nie tylko znacznej części biżuterii po księżnej Dianie, ale również inni wysoko postawieni krewni zaczęli jej wręczać prezenty. Jednym z nich jest bransoletka od księcia Karola, warta 150 tys. funtów. Do tego dochodzą prezenty od Williama po urodzeniu każdego z dzieci, prezenty od rodziców, prezenty na urodziny... Nic tylko pozazdrościć!

Więcej o:
Komentarze (15)
Meghan Markle ma biżuterię wartą majątek. Wiemy, co ile jest warte. Przebiła księżną Kate?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: G.

  Oceniono 14 razy 14

  Autorki plotka powinny zabrać się za porządną robotę albo znaleźć sobie mężów milionerów, To też będą "mieć ".
  Bo te bzdury są już męczące.

 • Gość: x

  Oceniono 9 razy 9

  Autorka się zgubiła zupełnie i zapomniała o pierścionki zareczynowym

 • Gość: G.

  Oceniono 7 razy 7

  Autorka znowu wypisuje bzdury!
  Biżuteria po Dianie jest własnością skarbca królewskiego. Synom wolno było zachować na pamiątkę tylko parę sztuk. M.in. Harry wybral pierscionek zareczynowy matki, ktory potem wymienił z Willim na zegarek, bo ten nie miał pierścionka dla Kate.

 • Gość: sota

  Oceniono 9 razy 3

  Bzdury!Nie ma takich cen biżuterii. To przeżytek. Teraz w cenie są nieruchomości mieszkania itd. Załóżmy że ktoś by chciał sprzedać tę biżuterię- żaden kupiec nie dałby nawet połowy ceny.

 • Gość: Ulka

  Oceniono 2 razy 2

  stać ja na taką biżuterię to nosi. Ja ostatnio od męża dostawłam kwiaty pocztą kwiatową i kolczyki swarovskiego. Obstawiam, że tanie nie były dlatego noszę je tylko na ważne okazje, na co dzień nie zakładam. Każda kobieta lubi bizuterię.

 • Gość: Gb

  Oceniono 1 raz 1

  Ciemnona pracuje a szlachta kupuje bizuterie za kilka tysiecy... Monarchia powinna juz dawno upasc, moralnych wartisci new widze a zyja w nadludzkim przepychu,

 • Gość: iwona

  0

  a mnie jakoś nie bawią drogie biżuterie. Mnie się bardziej podobało, jak mnie chłopak zabrał na strzelnicę progun we wrocławiu i na dobrą kolację, niż miałabym dostać jakieś wymyślne kolczyki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX