Znany youtuber wyzwał do walki Lorda Kruszwila na Fame MMA 5. Marek przyjął propozycję. Fani są zaniepokojeni. "Przecież on nie ma szans"

Lord Kruszwil zgodził się wystąpić na Fame MMA 5 i stanąć do walki w oktagonie z Mini Majkiem. Fani mają wątpliwości, czy w tym pojedynku szanse są wyrównane.

Jeśli myślicie, że walki kobiet podczas Fame MMA to najbardziej kontrowersyjne widowisko, to jesteście w błędzie. Choć starcie Marty Linkiewicz najpierw z Esmeraldą Godlewską, a później z Anielą Bogusz wzbudziło sporo sensacji i przyniosło niebywałą popularność tej imprezie, to teraz gospodarze postanowili po raz kolejny zaskoczyć widzów. Podczas piątej edycji Fame MMA w oktagonie stanie Mini Majk, czyli Mateusz Krzyżanowski. Jego przeciwnikiem będzie Lord Kruszwil.

Lord Kruszwil wystąpi na Fame MMA 5

Mateusz jest 24-letnim youtuberem, który zdobył ponad pół miliona subskrybentów. Influencer jest rozpoznawalny w dużej mierze dzięki niskiemu wzrostowi. Mierzy zaledwie 130 centymetrów. Mini Majk w czasie czwartej gali Fame MMA, tuż przed walką wieczoru, na którą wszyscy czekali, wyszedł na scenę i ogłosił, że chce zmierzyć się w oktagonie z Lordem Kruszwilem! Marek Kruszel zgodził się, ale pod warunkiem wpłacenia przez organizatorów 50 tys. złotych na cele charytatywne.

W sieci zawrzało, gdy Marek potwierdził swój udział. Wielu internautów twierdzi, że ta walka będzie najbardziej kontrowersyjną w historii wydarzenia. Ponadto uważają, że Mini Majk przez to, że jest o wiele niższy od Kruszwila, jest skazany na porażkę. 

Jak wy sobie wyobrażacie walkę 170 cm kontra 130 cm? Ten Majk nie ma szans...
Może Marek jest chudy, ale Majk jest bardzo niski i w parterze też będzie mu ciężko.
Biedny Majk. Przecież on nie ma szans, bo jest za niski.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Patologia się ogląda, a zwłaszcza na YouTubie. Lord Kruszwil nas szokuje, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej

Jak myślicie, kto ma większą szansę na wygraną?

JP

Więcej o:
Komentarze (10)
Znany youtuber wyzwał do walki Lorda Kruszwila na Fame MMA 5. Marek przyjął propozycję. Fani są zaniepokojeni. "Przecież on nie ma szans"
Zaloguj się
 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 10 razy 8

  Ten chłopak to ma główkę do robienia interesów nawet na takiej ustawce ,myśli że my ten bajer kupimy a oglądalność mu wzrośnie przez co reklamodawcy natychmiast zapukają do jego drzwi ha ha ha dobre stary cwaniak

 • Gość: znany jutuber

  Oceniono 4 razy 4

  "Znany youtuber wyzwał do walki Lorda Kruszwila na Fame MMA 5."

  Jaki? że niby znany ? LOL

 • Gość: JaBezŻadnegoTrybu

  Oceniono 2 razy 2

  Jak dwa "gejki" będą walczyły, to będzie Shame MMA

 • Gość: nienawidzę kruszwila

  Oceniono 4 razy 2

  mam tylko nadzieję, że Kruszwil dostanie lanie !!!! Ale takie porządne

 • Gość: Olo

  Oceniono 2 razy 2

  To tak na poważnie?

 • tk

  Oceniono 1 raz 1

  Co to będzie, Miszczostfa Polski Stulejarzy?

 • Gość: Buuum

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem zupełnie kto to jest ten kurdupel i ten drugi, ale domyślam się że ten mały mógłby spokojnie z Nejmanem startować. Ma wzrost 8-latka, 40-50 kg wagi i nigdy nie trenował - w sam raz dla Nejmana.

 • Gość: Gosssssssc

  Oceniono 1 raz 1

  Mateusz jest dużo bardziej wysportowany, dużo więcej trenuje. Tu nie chodzi tylko o wzrost. Ma szanse, nawet spore, jeśli Marek szybko nie zacznie porządnie trenować.

 • Gość: Anajdj

  Oceniono 1 raz 1

  Co biedny? Sam go wyzwał na pojedynek, on dobrze wie co robi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX