Co Kinga Duda ma w swoim CV? Choć skończyła dopiero 24 lata, to doświadczenie ma naprawdę imponujące!

Kinga Duda niedawno ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze. "Super Express" dotarł do jej CV. Okazuje się, że córka prezydenta ma imponujące nie tylko wykształcenie.

Kinga Duda w tym roku została magistrem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jednak córka prezydenta nie tylko tytuł magistra może wpisać do CV. Choć ma dopiero 24 lata, ma naprawdę imponujące doświadczenie.

Kinga Duda ma imponujące doświadczenie zawodowe

Część studentów po zakończonej nauce może do swojego CV wpisać wyłącznie ukończone studia. Kinga Duda jest tutaj chlubnym wyjątkiem. W jej CV, do którego dotarł "Super Express", znajdziecie nie tylko ukończone prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Kinga Duda ma za sobą praktyki w znanych i międzynarodowych kancelariach. Pracowała też w Parlamencie Europejskim, kończyła dodatkowe kursy i programy uczelni amerykańskiej. Za sobą ma pięć staży, na których pracowała w czasie studiów.

Do tego dochodzi znajomość języka angielskiego na najwyższym poziomie, poświadczona certyfikatem i praca w dwóch kołach naukowych na uniwersytecie, a także reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego na konkursach dla studentów prawa z całego świata. Nieźle jak na 24-latkę!

Kinga Duda skończyła studia

Kinga Duda wchodzi na rynek pracy z doświadczeniem, jakiego może jej wielu pozazdrościć. Pracę magisterską obroniła w maju. Interesuje się międzynarodowym prawem handlowym i prywatnym, postępowaniem cywilnym oraz metodami alternatywnego sposobu rozstrzygania sporów. W ostatnich latach bardzo rzadko widywaliśmy ją na oficjalnych wyjściach z rodzicami - poświęciła się całkowicie nauce i nie dawała powodów do plotek.

Więcej o:
Komentarze (287)
Co Kinga Duda ma w swoim CV? Ma zaledwie 24 lata, a doświadczenie... imponujące!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Prawnik

  Oceniono 212 razy 168

  Jej ojciec jest doktorem prawa, a łamie konstytucję. Wykształcenie nie zawsze idzie w parze z wiedzą i mądrością życiową.

 • Gość: rayban

  Oceniono 120 razy 94

  jasne z 10 rad nadzorczych : Lotos, zbrojeniówka, KGHM..... a wszystko przez przypadek... tak przechodziła obok z tragarzami i ja przyjęli...

 • Gość: Ja

  Oceniono 78 razy 70

  Takie imponujące jak jej ojciec i dziadek

 • pd2016

  Oceniono 77 razy 61

  Czy z takim wspaniałym CV pójdzie w ślady tatusia i będzie łamać Konstytucję? Dał jej ojciec przykład, to dlaczego nie?

 • latozradiem

  Oceniono 64 razy 56

  A kto panience załatwił te praktyki w międzynarodowych kancelariach? Trzeba to podac do wiadomości publicznej. Poza tym, jeśli ona będzie takim prawnikiem, jak jej ojciec......

 • siwywaldi

  Oceniono 51 razy 47

  Cytat: "Choć skończyła dopiero 24 lata, to doświadczenie ma naprawdę imponujące!"

  No chyba jednak NIE TAK imponujące, jak inna prezydencka córka niejaka Martusia K. ... :-))

 • kazek100

  Oceniono 64 razy 46

  Gdy kilka lat temu ktoś tam dał się nabrać na fake newsa, zapewne spreparowanego przez jakichś pisowskie media, pół Polski musiało tę pannę przepraszać. Jej ojciec obraża i poniża wielu ciężko pracujących Polaków, których nie zna, i uważa, że wszystko jest w porządku. Obrzydliwe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX