Gwiazdy znanego zespołu disco polo się rozwodzą. Informację przekazali pod wspólnym zdjęciem. "Prosimy, nie oceniajcie nas"

Od jakiegoś czasu media donosiły, że Magdalena i Dawid Narożni - członkowie zespołu disco polo Piękni i Młodzi - rozwodzą się. Fani martwili się nie tylko o swoich ulubieńców, lecz także o to, czy ich zespól przetrwa. Teraz muzycy oficjalnie potwierdzili doniesienia o rozwodzie.

Na oficjalnym fanpage'u zespołu Piękni i Młodzi pojawiła się smutna wiadomość. Dawid i Magda potwierdzili, że się rozwodzą. Jednak mimo że ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, chcą pozostać w przyjaźni i wspólnie wychowywać córkę. Narożni uspokoili też fanów, podając, że zespół się nie rozpada. 

Gwiazdy zespołu Piękni i Młodzi rozwodzą się

Długo czekaliśmy z tą informacją, ale męczą nas ciągle pytania. Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym. Podkreślamy, tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach. Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia. Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy, nie oceniajcie nas. Dawid i Madzia - czytamy w oświadczeniu. 

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

 

AG

Więcej o:
Komentarze (82)
Gwiazdy znanego zespołu disco polo rozwodzą się. Informację przekazali sami pod wspólnym zdjęciem. "Prosimy, nie oceniajcie nas"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • djkynek

  Oceniono 28 razy 26

  młodzi to może i oni są, ale.........

 • Gość: max

  Oceniono 25 razy 25

  No i ta wiadomość rozwaliła mi całą niedziele........co robić ?? jak żyć ???

 • Gość: herbatnik

  Oceniono 23 razy 19

  A kto się teraz nie rozwodzi? Pracuję w korpo, mnóstwo ludzi i co rusz słyszę ploty o kolejnym rozwodzie. Dosłownie jakby nastała jakaś moda. Takie czasy. Teraz nie rozwiązuje się problemów małżeńskich, tylko po najprostszej linii oporu idzie do sądu i bierze rozwód. Szczególnie kobiety, które myślą, że po rozwodzie ustawi się do nich kolejka tzw rycerzy na białym koniu. Najczęściej kończy się tak, że ich rycerzami zostają psiapsiółki również rozwiedzione, tworząc towarzystwo wzajemnej adoracji.

 • 600ps

  Oceniono 27 razy 17

  Disco polo to wiejska muzyka dla pisiorów i ich zwolenników inaczej mówiac gó.no nie muzyka.

 • adam3407

  Oceniono 17 razy 15

  Dowiedziałem się o tych ludziach w momencie gdy biorą rozwód.

 • granatowy tulipan pustynny

  Oceniono 16 razy 14

  Nie tylko nie to po prostu szok i niedowierzanie!!, co za strata taka dobrana para rzadko spotykana w polskiej muzyce rozrywkowej disco polo. Czy Lider miał tytuł murgrabia?? oraz czy to prawda ,że królowali przez całe 12 godzin na powiatowej liście przebojów rozgłośni "wWeczny kłos "134FM

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX