"Big Brother". Radek pokazał, jak wygląda jego zmasakrowany palec po wypadku. "Nerwy poprzecinane" [DRASTYCZNE ZDJĘCIE]

Radek z programu "Big Brother" pokazał, jak goi się jego palec, którego omal nie stracił podczas wypadku w domu Wielkiego Brata. Uczestnik show zapewnia, że niebawem będzie już zdrowy.

"Big Brother" już za nami, a uczestnicy show powoli wracają do rzeczywistości. Po programie pozostaną im wspomnienia i pamiątki. Dotyczy to zwłaszcza Radka, który tuż przed finałem omal nie stracił jednego z palców. Teraz celebryta pokazał, jak goi się rana. 

"Big Brother". Radek omal nie stracił palca

Niebezpieczeństwa czyhają na nas wszędzie. Przekonał się o tym Radek, który w kuchni Wielkiego Brata robił sobie kanapkę i omal nie stracił palca. Rana od noża była bardzo głęboka. Na szczęście pomoc medyczna była na miejscu. 

Oparło się o kość. Dobrze, że sobie palca nie odciąłem. (…) Nie mogą mnie tu poskładać. Nerwy poprzecinane, ale na szczęście nie te najważniejsze – mówił Radek.

Mimo że program się zakończył, to fani nie zapomnieli o wypadku i w komentarzach na Instagramie wypytywali Radka, jak się czuje. Celebryta w końcu postanowił odpowiedzieć fanom i pokazał zdjęcie palca ze szwami. Choć widok jest makabryczny, to Radek zapewniał, że czuje się dobrze i może ruszać palcem. 

Dostałem od Was setki wiadomości z pytaniem o mój paluch. (...) A więc - na mnie wszytko goi się "jak na psie". Palec jeszcze pobolewa, zginam nim, hmmm, powiedzmy na 60% , ale jest ciacia, robota idzie trochę wolniej, ale idzie. Tydzień, max półtora i Radziu będzie jak młody Bóg - napisał pod zdjęciem. 

Pod fotografią szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia. My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (28)
"Big Brother". Radek w programie przeciął sobie nożem palec. Nie obyło się bez szycia. Pokazał, jak teraz wygląda [DRASTYCZNE ZDJĘCIE]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Luiza

  Oceniono 18 razy 14

  Jestem ratownikiem i się popłakałam z kolegami ze śmiechu:D gdzie to drastyczne zdjęcie?:D nie wiem kto pisze te artykuły ale autorowi to mogę pokazać drastyczne zdjęcie;-)

 • Gość: Leo

  Oceniono 10 razy 8

  Radek i tolerancja hahaha
  Bardzo nie trawię tego typa, najdziwniejsze jest to, że mu z początku kibicowałam, ale szybko zmieniłam zdanie, każdego dnia osłabiła swoje prawdziwe oblicze, krasnal tyran

 • Gość: D.N.O

  Oceniono 7 razy 7

  Ludzie mają gorsze problemy w życiu niż jego paluszek... Plotek chyba nie macie już o czym pisać... Dno jeszcze raz Dno...

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 6

  bardzo go nie lubiłam w programie, fałszywy i wszystko pod publikę,cieszę się że nie wygrał i był na ostanim miejscu w finale

 • Gość: Kasia

  Oceniono 5 razy 5

  Robił wszystko na pokaz, pod publiczkę, aby zyskać poparcie w widzach. Gdy składał flagę to kładliśmy się ze śmiechu, tak bardzo chciał być uchwycony przez kamerę, juz dłuzej się nie dało. Najbardziej jednak przegiął z Biblią, taki święty, prawy, non stop na kanapie czyta a między czasie obrabia tyłki pozostałym. Jak najdalej od takich ludzi jak Radzio. Fałszywych i obłudnych.
  Radzio uzurpator bleee

 • Gość: E

  Oceniono 7 razy 5

  Przydupas Igora

 • cezar85

  Oceniono 6 razy 4

  podobno trzy godziny go reanimowali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX