Anna Wendzikowska chciała lśnić na salonach, ale tym razem się zagalopowała. Spójrzcie na jej ręce. Chyba zużyła cały rozświetlacz

Anna Wendzikowska pojawiła się na imprezie magazynu "Elle Man". Tym razem nie patrzyliśmy na jej kreację, ale makijaż - a dokładniej makijaż przedramion. Świeciła się na ściance tak, jakby wysypała na siebie co najmniej kilka opakowań rozświetlacza.

Anna Wendzikowska uwielbia brylować na salonach. Raz wygląda perfekcyjnie, innym razem zdarzają się jej przykre wpadki. Najczęściej dotyczą one jednak stylizacji. Gdy niedawno pojawiła się na premierze nowego numeru magazynu "Elle Man", naszą uwagę zwróciły głównie jej rozświetlone... przedramiona! 

Anna Wendzikowska przesadziła z rozświetlaczem 

Na imprezie 18 czerwca Wendzikowska pojawiła się w klasycznej, białej koszulce, do której dobrała długą, tiulową spódnicę. Stylizację dopełniła torebka marki Saint Laurent za 6 tysięcy złotych. I wyglądałaby naprawdę stylowo, gdyby nie makijaż rąk. Dziennikarka wręcz świeciła się na ściance, co niestety nie prezentowało się zbyt dobrze. Powiedzenie, że co za dużo, to niezdrowo, w tym przepadku sprawdziło się idealnie. 

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska AKPA

DH

Więcej o:
Komentarze (60)
Anna Wendzikowska chciała lśnić na salonach, ale tym razem się zagalopowała. Spójrzcie na jej ręce. Chyba zużyła cały rozświetlacz
Zaloguj się
 • Gość: Ed

  Oceniono 33 razy 27

  Świeci się jak psu kulki

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 32 razy 20

  Wygląda jak z plastiku a to nie ekologiczne

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  A któż Cie tak ozłocił ..😂😂😂😂

 • Gość: 45T

  Oceniono 23 razy 9

  Pierwsza nałożnica tvn.

 • monikaaleksandra

  Oceniono 7 razy 5

  Wpadla do gara że srebrzanką

 • andrzej.duxa

  Oceniono 11 razy 5

  coz to za pustaki...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX