Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie ze ślubu. To już 10 lat temu! Jak wtedy wyglądała? Możecie się zdziwić

Katarzyna Skrzynecka obchodzi 10. rocznicę ślubu z Marcinem Łopuckim. Z tej okazji pokazała zdjęcie sprzed 10. lat, na którym widać nowożeńców. To najlepsze "ten years challange", jakie widzieliśmy.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są małżeństwem od 10 lat. Ślub w greckich klimatach odbył się w 2009 roku, zaś owocem tego zwiazku jest teraz ich córeczka - 7-letnia Alikia Ilia. W kolejną rocznicę ślubu Skrzynecka pokazała zdjęcie z ceremonii, zestawione ze współczesnym.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki świętują 10. rocznicę ślubu

Ślub Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego w pierwotnych planach miał się odbyć w Grecji. Jednak ze względu na najbliższych para zdecydowała się na Polskę. Tego dnia powstało wiele pamiątkowych zdjęć, zaś jednym z nich Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się na Instagramie. Pokazała też niemalże takie samo zdjęcie, tylko robione teraz. Spójrzcie, co się zmieniło:

Katarzyna Skrzynecka jest wiecznie młoda, Marcin Łopucki jest dokładnie taki sam, jak tych 10 lat temu, ale coś tu się zmieniło... Oczywiście, rodzina powiększyła się o uroczą córkę. Alikia Ilia ma już ponad 7 lat i właśnie dwa dni temu skończyła rok szkolny.

Fani pary są zgodni - wszyscy są "dalej piękni i młodzi":

10 lat a Pani wciąż tak samo piękna, gratuluję rocznicy i życzę dalszych lat w szczęściu i miłości
Piękni i dalej młodzi dziewczynka laleczka
Nic się pani nie zmieniła!

Katarzyna Skrzynecka o ślubie kościelnym

10. rocznica ślubu Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego minęła, zaś media przypomniały sobie, jak prezenterka opowiadała o planach, związanych z rocznicą. Po mniej więcej takim czasie od zawarcia związku małżeńskiego para miała też wziąć ślub kościelny. Dlaczego tak się nie stało? Już miesiąc temu Katarzyna Skrzynecka wyjaśniała to w obszernym poście na Instagramie:

Do SZCZĘŚCIA nie brakuje nam absolutnie niczego, ponieważ jesteśmy szczęśliwym Małżeństwem od 10 lat, żyjemy w spełnionej Rodzinie z dwiema ukochanymi córkami
Nie było żadnych "przygotowań od 4 lat" do żadnych kościelnych ślubów, więc nie byłoby na co "się nie wyrobić"
Jeżeli kiedykolwiek w życiu uznamy, że mamy pragnienie przyjęcia szczególnego Błogosławieństwa, to będzie to wyłącznie naszą prywatną sprawą, w kameralnych okolicznościach, w gronie najbliższej Rodziny i żadnych "przygotowań" ani "show windsorskich" nie będzie.

Zatem wszystkie "plotki" o planowanym ślubie kościelnym pary można włożyć... między plotki.

Więcej o:
Komentarze (7)
Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie ze ślubu. To już 10 lat temu! Jak wtedy wyglądała? Możecie się zdziwić
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • j-a-ga

  Oceniono 9 razy 7

  Teraz to tylko wybrane artykuły na plotku można komentować. Kilka lat temu komentować mogły tylko zalogowane osoby. Potem wszyscy, teraz można komentować tylko wybrane artykuły. Po co w ogóle dawać możliwość komentarzy? Zeszmaciliście się do końca. Spadam na kundla.

 • Gość: dziad

  Oceniono 6 razy 6

  Doniesienie o Oliwii Bieniuk - komentarze wyłączone. Może słusznie, bo to dziecko i nie powinno się dopuszczać do hejtu, ale po co o tym dziecku piszecie? Żeby inne dziewczynki brały z niej przykład? Chciałybyście - matki dziewczynek, pseudodziennikarki - żeby wasze córki były jak Bieniukówna? Może napiszcie, że dziecko w tym wieku powinno się uczyć, książki czytać itp. To byłoby miłe i zdrowe.

 • Gość: bv

  Oceniono 7 razy 5

  Według jakiego klucza wyłączacie komentarze po niektórych artykułach? Wg ich idiotyczności?

 • Gość: Nila

  Oceniono 4 razy 2

  Ja nie pier..... Jedynie strona o Lewnadowskiej jest zablokowana przed komentarzami. Żałosne.

 • Gość: Luna

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Kasia i Pan Marcin to piękna para!!! Widać że bardzo się kochają i są ze sobą bardzo szczęśliwi!!! Życzę im obojgu dużo szczęścia i jeszcze więcej miłości na dalsze lata wspólnego życia!!!

 • Gość: beka

  Oceniono 4 razy 2

  Bardzo ładna para. Nic się nie zmienili. Ale, ale pani Kasiu - po co te za mocno wypacykowane oczy ?
  Z natury ma pani piękne oczy i wystarczy je tylko lekko podkreślić. Kto panią tak wysmarował ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX