Borys Szyc świętuje sukces córki. Pochwalił się jej czerwonym paskiem. "Tych w TVP nikt się nie czepia". 15-letnia Sonia to kopia taty!

Borys Szyc zamieścił na Instagramie serię zdjęć ze swoją córką, 15-letnią już Sonią. Nastolatka ukończyła szkołę podstawową z wyróżnieniem, czyli czerwonym paskiem. Tata ma powód do dumy!

Zakończenie roku szkolnego już za nami. Z tej okazji celebryci ochoczo chwalą się świetnymi wynikami swoich dzieci, czemu kompletnie nie można się dziwić. Każdy rodzic powinien być dumny ze sukcesów ukochanych pociech. I tak oto do tego grona dołączył też Borys Szyc, który za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się, że jego 15-letnia córka zakończyła szkołę podstawową z czerwonym paskiem na świadectwie. Pokazał też piękną Sonię, która jest bardzo podobna do taty. 

Borys Szyc świętuje sukces córki  

Borys zamieścił na Instagramie klika zdjęć z Sonią w roli głównej. Możemy zobaczyć ich wspólną fotografię, ale też samą nastolatkę w galowej stylizacji podczas zakończenia roku szkolnego. Ostatnie zdjęcie to ujęcie świadectwa, na którym widnieje czerwony pasek. Aktor z dumą pochwalił się sukcesem córki, a przy okazji odniósł się do ostatniego wpisu Karoliny Korwin-Piotrowskiej, której moda na pokazywanie przez celebrytów świadectw szkolnych ich dzieci, nie przypadła do gustu. 

Parę słów o paskach. Nie tych na TVP, bo te są zawsze na czerwono i nikt się nie czepia. Karolina Korwin Piotrowska poruszyła ważny temat, czy to nie wyścig szczurów i pokazywactwa na feju, żeby się tak chwalić tym przeklętym czerwonym (czerwoni precz!) paskiem… Karolino, ale trochę jednak przesadzasz. Wtedy zamiast fejsa miałaś tłum cioć, wujków, dziadków, babć, kuzynów bliższych i dalszych, sąsiadów, kumpli na trzepaku, nowych kumpli na wakacjach, nawet panie z dawnego przedszkola dopytywały się: „No i jak Ci Borysku poszło”. A nie zawsze poszło dobrze. (...) To dla dzieci bardzo ważne. Tak samo ważne, jak powiedzieć, nie martw się, że nie masz czerwonego paska, dla mnie i tak zawsze będziesz najlepszy, będę Cię kochał i wspierał - czytamy.

Przy okazji Borys dodał też, że jego córka po raz pierwszy ma czerwony pasek na świadectwie. A na swój sukces ciężko sobie zapracowała. 

Po strajku nauczycieli, po nadrabianiu materiałów, po szaleńczym nadrabianiu materiału, po łączeniu tego ze sportem i śpiewaniem… i tak! Jestem z niej piekielnie dumny i mój post ze zdjęciem (dam na koniec żeby nie epatować) tego paska, to szacunek i podziękowanie dla niej. Nie łechtanie mojej próżności ani jakiś wyścig szczurów. Wspieram Was wszystkie dzieciaki, które przez niezbyt mądrych dorosłych zostaliście wpędzeni w niezłe kłopoty i teraz brakuje dla wszystkich miejsc do szkół, liceów, techników. A pasek? Phi! Jest z niego wielka radość i duma teraz, i to najzwyczajniej duży plus w dostaniu się do dobrego liceum - pisze Borys.

Jak widać, nawet kwestia świadectwa może budzić w polskim show-biznesie kontrowersje. Ale przecież najważniejsze to po prostu cieszyć się sukcesami swoich dzieci. A sam Borys ma ogromne powody do dumy, bo Sonia to bardzo zdolna nastolatka, ale też i bardzo piękna. Jej różowe włosy to dowód na to, że ma mocny charakter, z pewnością po tatusiu, do którego jest też podobna. Również dostrzegacie to podobieństwo?

DH

Więcej o:
Komentarze (76)
Borys Szyc świętuje sukces córki. "Jestem piekielnie dumny". 15-letnia Sonia jest nieziemsko podobna do taty, a jej różowe włosy... mega!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • anbale

  Oceniono 26 razy 24

  Co wy macie wiecznie z tym "kopia taty, ikopia mamy" po czym zdjęcie jakiegoś dziecka/młodego człowieka, który w niczym nie przypomina swego rodzica...Jakaś obsesja czy co? No i zawsze "bardzo piękna". No ok, brzydka nie jest ale czemu od razu piękna? Naprawdę tak trudno wymyśleć coś więcej niż ta "kopia..."?

 • Gość: ojczulo

  Oceniono 17 razy 15

  wolę jak nastoletnia osoba na narąbane NA głowie, a poukładane W głowie, na nie odwrotnie!

 • big_chlebowski

  Oceniono 13 razy 11

  Ludzie, pasek na świadectwie zawsze był i jest BIAŁO-CZERWONY.

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 9

  Mądrze Szycu napisał.

 • sigillum.2

  Oceniono 10 razy 8

  - Jasiu! Jakie miałeś świadectwo?
  - Z paskiem.
  - Niemożliwe! Przecież jesteś leniem.
  - Jak tato zobaczył, to odrazu złapał za pasek.

 • Gość: x

  Oceniono 16 razy 8

  Ma czerwony pasek - bierze udział w wyścigu szczurów. Nie ma go - tępy jakiś. Gratuluję zdolnej córki, panie Borysie.

 • Gość: Viki

  Oceniono 20 razy 8

  Super poprostu CIESZMY się cieszyć bądźmy radośni.Polacy umią narzekać bo boją się zazdrości innych.Dlaczego ja czy ty nie możemy iść przez miasto( wieś) z uśmiechem na twarzy!?A powinieneś, każdy ma do tego prawo.

 • Gość: tom_aszek

  Oceniono 7 razy 7

  "Borys dodał też, że jego córka po raz pierwszy ma czerwony pasek na świadectwie. "

  Chyba jako jedyna w Polsce. :) Bo pozostałe tysiące dzieci mają i miały na świadectwie pasek BIAŁO-CZERWONY.

  Gratulacje panno Soniu! Zwłaszcza, że to wyniki na koniec VIII klasy, która dla tegorocznych absolwentów podstawówek była baaardzo ciężka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX