Xavier Wiśniewski zmienił fryzurę. Jeszcze kilka dni temu był wykapanym tatą, teraz przypomina "bandziora"

Michał Wiśniewski wprowadza swoje dzieci do show-biznesu. Niedawno zatrudnił Xaviera jako asystenta. Ojciec z synem ochoczo pozowali na ściance w Opolu. Teraz chłopak przeszedł metamorfozę. Trudno go rozpoznać.

Michał Wiśniewski może być dumny ze swojego syna. Lider Ich Troje zatrudnił Xaviera jako asystenta, który zadebiutował na festiwalu w Opolu. Do jego obowiązków należało m.in. noszenie scenicznych strojów zespołu. Nastolatek dbał też o kontakt z organizatorami i pilnował, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Na zdjęciach, które pojawiły się w agencjach fotograficznych, chłopak miał bujną czuprynę. To jednak już przeszłość.

Syn Michała Wiśniewskiego ogolił się na "zapałkę"

Z okazji wakacji Xavier najwyraźniej zapragnął coś zmienić w swoim wyglądzie. Syn Michała Wiśniewskiego postanowił pozbyć się włosów na głowie i pochwalił się na Instagramie efektami wizyty u fryzjera. Nastolatek zdecydował się ogolić na łyso.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, a jego obserwatorzy są zdumieni niespodziewaną zmianą.

Jezus, ale bandzior!
Ale super w krótkich.
Nie do poznania przez tą zmianę.

Co sądzicie o tej metamorfozie?

AD

Więcej o:
Komentarze (46)
Xavier Wiśniewski zmienił fryzurę. Jeszcze kilka dni temu był wykapanym tatą, teraz przypomina "bandziora"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 8 razy 8

  Wykapany tata haha dobre!!, na zdjęciu wyraźnie widać ,że zęby jeszcze swoje, z twarzy podobny do dresa kibola powiatowego klubu Tajfun metro z "Wieczorkowo Górne". A tak na poważnie Mandaryna była ładną kobietą także trochę się do niej na szczęście upodobnił a nie do taty Terlecko podobnego.

 • Gość: Ro

  Oceniono 6 razy 6

  Xavier od małego aż do teraz jest kopią Mandaryny. Określenie '' wykapany tata'' pasuje za to do jego siostry, Fabienne

 • Jankowski Mirosław

  Oceniono 5 razy 5

  Ja podziwiam Wiśniowskiego ,że potrafi tak zwane gó... w ładnym papierku sprzedać jako cukierka, Spójrzcie na Sławomira ,Zenka śpiewające obciachy disco polo kto by pomyślał, że z takiego szajsu można zrobić monetę a jednak Zenek wydał przykładowo 1000000 na ślub syna no i co?- zawsze ale to zawsze sztuką było z niczego zarobić pieniądze a to ludzi w oczy kłuje.

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 4 razy 4

  To że jest scenicznym obciachem to nieważne ważne, że potrafił i jeszcze potrafi zrobić pieniądze i to spore, jakimi sposobami też nieważne ważne że nie zapomina o rodzinie czyli synu oraz uczy go jak w tej aktualnie trudnej sytuacji jaką jest życie w RP żyć za damski h...

 • Gość: Puchacz podglądacz

  Oceniono 4 razy 4

  A Phoebe syn naszego zegarmistrza( no ten co u nas w kamienicy ma warstat) tyż gra na harmonijce ustnej w podziemiach metra Młociny, ba chwalił się nawet ,że przedwczoraj zarobił 17zł.

 • granatowy tulipan pustynny

  Oceniono 6 razy 4

  Mają bekę z tego Xawiera na dzielnicy!!( imię), Oby tylko nie poszedł w ślady tatusia i nie zaczął śpiewać, ponieważ w sumie nie wiem gdzie kolor z rodziną mieszka ale wszystkie koty uciekną do pobliskiej gminy

 • Gość: Dominika

  Oceniono 4 razy 4

  Mandaryny dzieciaki są fajne, a chłopak jest bardzo do niej podobny.

 • Gość: Magda

  Oceniono 4 razy 4

  Artykuł o tym, że syn trzecioligowego zapomnianego grajka zmienił fryzurę.... Hmm....

 • Gość: Aggata

  Oceniono 6 razy 4

  On zawsze był podobny do Mandaryna, cała mama

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX