Tancerka Don Vasyla została wykorzystana seksualnie? Kobieta zgłosiła się na policję

Don Vasyl wraz z zespołem wystąpił niedawno podczas Dni Przasnysza. Po koncercie odbyła się zakrapiana impreza, a jedna z tancerek miała paść ofiarą molestowania seksualnego.

Jak dowiedział się portal infoprzasnysz.com, po koncercie zespół nocował w Przasnyszu. Jednak zanim jego członkowie poszli spać, wzięli udział w imprezie. Był alkohol i pokazy cygańskich tańców. Pojawiło się też sporo gości. Dla jednej z tancerek noc podobno zakończyła się dramatem. Kobieta twierdzi, że została wykorzystana seksualnie. Sprawą zajęła się już prokuratura.

Na tym etapie mogę potwierdzić jedynie tyle, że Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu prowadzi postępowanie w sprawie doprowadzenia w nocy z 15 na 16 czerwca jednej z tancerek zespołu Don Vasyla do poddania się innej czynności seksualnej poprzez wykorzystanie stanu bezbronności – powiedział portalowi Infoprzasnysz.com prok. rejonowy Artur Folga.


Do sądu trafił też wniosek o przesłuchanie tancerki.

Wszczęliśmy postępowanie oraz wydaliśmy polecenia wykonania pewnych czynności procesowych. Wystąpiliśmy do sądu o wyznaczenie terminu posiedzenia i przesłuchanie, ponieważ w tego typu sprawach prokurator nie ma prawa przesłuchiwać pokrzywdzonej samodzielnie – dodał prok. Artur Folga.

Poprosiliśmy managera zespołu Don Vasyla o komentarz. Na razie nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

AD

Więcej o:
Komentarze (74)
Tancerka Don Vasyla została wykorzystana seksualnie? Kobieta zgłosiła się na policję
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Michał

  Oceniono 64 razy 50

  Autorze: Impreza może zakończyć pechowo jak Pani złamie paznokieć albo obcas.
  Pisz z większym szacunkiem. Dla tej Pani zakończyła się tragedią.

 • Gość: mer-llink

  Oceniono 25 razy 21

  Niemożliwe.
  Nie w Przasnyszu.
  Tam mieszkają spadkobiercy tradycji Grecji Starożytnej.
  Jak zreszta wszędzie w Wolsce (według pana Morawieckiego Mateusza).

 • Gość: Kobieta

  Oceniono 24 razy 18

  Gwałt to obrzydliwość, a zgwałcenie osoby po używkach ,nieprzytomnej to draństwo. Taki facet to nie męszczyzna tylko gó..., skoro musi kobietę ogłuszyć albo upić!!!! Żałosne zachowanie i niemęskie , bo tylko gó...arz wykorzystuje kobietę.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 25 razy 17

  chujowy wpis co ma z tym wspolnego Don Vasyl? To była tancerk z jego zespólu a jest to tak przedstawiane (wizerunek artysty) jakby dopuscił sie tego sam pan Vasyl Szmidt

 • Gość: fakt

  Oceniono 27 razy 17

  chyba redaktor nie zna tego srodowiska i panujacych w nim obyczajow- kobieta nie ma nic do powiedzenia, jest czasem drugiej kategorii , wiec prosze nie rozpisywac autoreklamy don wasyla

 • sprawazlewa

  Oceniono 25 razy 15

  Przesłuchajcie Ziemkiewicza, on coś wie!
  ".....Ziemkiewicz: "Kto nie wykorzystał nietrzeźwej niech pierwszy rzuci kamieniem"....."

 • 1-wolne

  Oceniono 13 razy 9

  Z tego artykułu do końca nie wiadomo czy gwałcono tancerkę Don Vasyla czy też to Don Vasyl gwałcił ? A zdjęcie jest tancerki czy Don Vasyla ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX