Ania Karwan została wulgarnie nazwana przez Lidię Kopanię. Teraz apeluje do internautów, żeby nie "linczowali" piosenkarki

Kilka dni przed swoim występem w Opolu Anna Karwan została obrażona przez Lidię Kopanię. Teraz pokazała klasę i prosi internautów o zaprzestanie hejtu pod adresem piosenkarki.

Kilka dni przed startem 56. Krajowego Konkursu Piosenki Polskiej w Opolu Lidia Kopania postanowiła zabawić się w recenzentkę. Nie była to jednak merytoryczna uwaga. Niespełnioną celebrytkę, która przed laty reprezentowała Polskę na Eurowizji, musiało zaboleć, że to nie ona wystąpi na deskach opolskiego amfiteatru.

A Opole, jak zwykle… byle co. Ania K*rwan, brawo TVP - napisała Kopania na Facebooku.

Po stanowczej interwencji managementu Anny Karwan wpis został skasowany.

Nie nam oceniać zachowanie Pani Lidii Kopani, pozostawiamy to jej sumieniu. Na naszą prośbę post został zdjęty, a management Pani Lidii nas przeprosił za całe zajście. Kategorycznie potępiamy natomiast zjawisko hejtu w sieci i uważamy, że należy je piętnować - powiedzieli przedstawiciele piosenkarki.

Anna Karwan "broni" Lidii Kopani

Głos w sprawie zabrała wreszcie sama Anna Karwan. Piosenkarka zaskoczyła swoim stanowiskiem i przyznała, że jest jej szkoda Kopani. Jednocześnie zaapelowała, by jej nie hejtować.

Przemodliłam tę sytuację. Wysyłam pani Lidii ogrom wsparcia. Jeżeli ma kłopoty i jest nieszczęśliwa, to powinniśmy wyciągnąć do niej rękę, a nie zajeżdżać jej. Proszę media, żeby dać jej spokój. (...) Jest mi jej po prostu szkoda - powiedziała kanałowi telewizyjnemu "Red Carpet".

Taką postawę chwalimy.

AD

Więcej o:
Komentarze (47)
Ania Karwan została wulgarnie nazwana przez Lidię Kopanię. Teraz apeluje do internautów, żeby nie "linczowali" piosenkarki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wooki74

  Oceniono 17 razy 15

  Boże, wszedłem tu tylko po to, żeby powiedzieć jak bardzoo się cieszę, że nie znam tych pań :)

 • Gość: AdamBratStefana

  Oceniono 26 razy 12

  A co na to Rusin? Dlaczego jeszcze się nie rozbiera?

 • podaj.haslo

  Oceniono 9 razy 9

  Nawet nie wiem która to która, a co mówić o tym, żebym się przejmował jakimś g.wnem z Twittera, fejsbunia, czy innego instagrama. A wszedlem tu tylko dlatego bo mogę.

 • Gość: miss opola

  Oceniono 20 razy 8

  słuchając Pani Anny w Opolu rozumiałam tylko: " Słucham Cię w radiu co tydzień" i to tyle, bo reszta była porażką spowodowana dykcją artystki. Pani Aniu, proszę zainwestować w logopedę

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 7 razy 7

  piosen...kogo???

 • granatowy tulipan pustynny

  Oceniono 6 razy 6

  Po pierwsze normalnie ubrana, za mało nagości. Po drugie brak tatuaży a to aktualnie jest niedopuszczalne wręcz negatywnie odbierane przez środowisko pseudo artystyczne Prawda Pani Chylińska??

 • Wiktor Pietrzak

  Oceniono 5 razy 5

  Podoba mi się ten nowy trend pisania o zwykłych ludziach z ulicy których nie zna nikt poza ich rodziną i sąsiadami :)

 • 2345olskup

  Oceniono 5 razy 5

  kto to jest kopania i karwan kopania to jak mi sie wydaje rzecznik prokuratury w lodzi i jezli jeszcz etam jest to znaczy jest ulubiencem pana ziobry jak jest inaczej niech mnie ktos poprawi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX