Barbara Kurdej-Szatan traci kolejne programy w TVP. Efekt domina zaczyna działać. Będzie ją to słono kosztować

Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła ostatnio w rozmowie z Plotkiem, że straciła część kontraktów w TVP. Okazuje się, że lista programów, których już nie poprowadzi, jest dłuższa.

Od dawna mówiło się, że Barbara Kurdej-Szatan wyskakuje wręcz z lodówki. Faktycznie, udział aktorki w niezliczonych programach, serialach i reklamach mógł czasem przyprawiać o zawrót głowy. Nie przeszkadzało to jednak szefostwu Telewizji Polskiej, które powierzało jej nowe zadania. Jednak dobra passa się skończyła. Magazyn "Party" dowiedział się, że Basia nie poprowadzi kolejnych edycji  "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Okazuje się, że to nie wszystko.

Barbara Kurdej-Szatan traci kolejne programy w TVP

Aktorka w rozmowie z Plotkiem potwierdziła sensacyjne doniesienia "Party".

No cóż... to prawda. Nie będzie mnie w "Voicach". Obu - powiedziała nam Kurdej-Szatan.

Jak dowiedział się "Super Express", Basia najprawdopodobniej nie poprowadzi też kolejnej edycji tanecznego show "Dance, dance, dance". Do tego nie zobaczymy jej na razie w dużych imprez transmitowanych w TVP.

Co wpłynęło na nagłą zmianę frontu Telewizji Polskiej? W kuluarach plotkuje się, że Kurdej-Szatan zbyt często pojawiała się w programach publicznego nadawcy. Mówi się też, że polityczne zaangażowanie Basi nie podobało się prominentnym osobą z Woronicza. "Super Express" sugeruje też, że aktorka miała wygórowane oczekiwania finansowe. Dodatkowo coraz częściej pojawia się w produkcjach konkurencyjnego Polsatu.

Barbara Kurdej-Szatan może być na razie spokojna o pracę w serialu "M jak miłość". W scenariuszu do kolejnych odcinków jej wątek wciąż jest rozwijany.

AD

Więcej o:
Komentarze (205)
Barbara Kurdej-Szatan traci kolejne programy w TVP. Będzie ją to słono kosztować. Zarabiała na nich krocie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kuba

  Oceniono 130 razy 118

  "nie podobało się prominentnym osobą z Woronicza" - jestem zażenowany poziomem dziennikarstwa

 • Gość: -a

  Oceniono 106 razy 100

  Pojawiła się znikąd i odchodzi w nicość. Była piszczącą dziewczynką z reklamy sieci telefonicznej. Nagle, pstryk! Wielka aktorka, prezenterka, celebrytka i komentatorka polityczna. A tymczasem to tylko Panna Nikt. Inna rzecz, że gdyby prezentowała inną opcję polityczną, to by nadal kwitła - tylko to jest paradoksem.

 • true_lysander

  Oceniono 105 razy 85

  Ani to aktorka, ani prezenterka z klasą, ani charyzmy nie ma. W sam raz nada się do reklamy proszku do prania.

 • pawel.ccc

  Oceniono 68 razy 62

  co za dużo to niezdrowo. Pani Kurdej-Szatan zapomniała, że nie jest jedyna aktorka na świecie i ze inni też chcą zarobić. Prawdę mówiąc to żadna z niej wielka aktorka, ot zwykła rozwrzeszczana dziewczyna z podwórka grająca wszystkie role na jedno kopyto. W końcu ktoś to w TVP zauważył i sytuacja powoli się normuje. jeden aktor-jeden serial bo inaczej widzom zaczynają się mylić role i seriale. Poza tym, rocznie kończy szkoły aktorskie ponad stu adeptów zawodu i każdy powinien mieć szansę na pokazanie swoich możliwości.

 • Gość: Gość

  Oceniono 54 razy 50

  Zainwestujcie w etat polonisty, który będzie wam sprawdzał te żenujące teksty

 • Gość: minimal_lala

  Oceniono 56 razy 46

  zauważcie, że tak kończy każdy celebryta, wielka sława to żart!

 • Gość: Jola

  Oceniono 50 razy 44

  No i dobrze. Przecież ona była wszędzie. A tak szczerze mówiąc, nie wszędzie się nadawała. Jej krzyk jest nie do zniesienia. W Voice lepiej wypadała Mielcarz z jej niskim, spokojnym głosem.

 • Gość: PELAK

  Oceniono 40 razy 34

  Pseudo dziennikarzom proponuję cofnąć się do czasów podstawówki i nauczyć się poprawnej odmiany. Osobom nie osobą analfabeci!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX