Księżna Kate zignorowała królową Hiszpanii. Potraktowała ją jak powietrze. Na nagraniu widać, że Letycja nie wiedziała, jak się zachować

Elżbieta II w tym roku wręczyła Order Podwiązki m.in. królowi Hiszpanii Filipowi VI. Podczas wydarzenia obecna była też jego żona, królowa Letycja. Pobytu w Wielkiej Brytanii nie będzie jednak dobrze wspominać. Wszystko przez zachowanie księżnej Kate.

Elżbieta II po raz kolejny przyznała Order Podwiązki. Podczas uroczystości w jednym miejscu pojawiły się monarchinie innych krajów. Nie mogło również zabraknąć księżnej Kate. Żona księcia Williama zaliczyła jednak wpadkę i nie przywitała się z królową Hiszpani, Letizią.

Księżna Middleton zaliczyła wpadkę

Na nagraniu, które krąży w internecie widać, jak żona księcia Williama wysiada z limuzyny i zmierza w kierunki królowej Letycji. Jednak Kate z obojętnością minęła hiszpańską monarchinię i weszła do kościoła. Na twarzy żony króla Filipa VI rysował się grymas zdziwienia.

Zachowanie księżnej Kate oburzyło internautów, którzy nie szczędzili pod jej adresem nieprzychylnych komentarzy.

Kate kompletnie zlekceważyła Letycję. Całkowity brak kultury!
Co Letycja zrobiła Kate? Ostatnim razem podczas wizyty zrobiła to samo, zignorowała ją na kolacji państwowej i przez całą noc była naburmuszona. To niegrzeczne - napisali internauci.

Zastanawiamy się, czy między nimi faktycznie jest jakiś konflikt. Z drugiej strony w zagmatwanym świecie dworskich protokołów trudno czasem się połapać. Być może Kate i Letycja przywitały się później, a to, co zobaczyliśmy na nagraniu, było nic nieznaczącym incydentem.

AD

Więcej o:
Komentarze (228)
Księżna Kate zignorowała królową Hiszpanii. Potraktowała jak powietrze. Na nagraniu widać, że Letycja nie wiedziała, jak się zachować
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zwyklaosoba

  Oceniono 90 razy 56

  Ot, po prostu JKM Królowa Hiszpanii Letycja za rzadko promuje się na ściankach, portalach społeczbościowych i w prasie plotlarskiej (taka brytyjska tradycja). Gdyby to była jakaś pół-mózgowa celebrytka to JKW księżna Cambridge od razu by ją rozpoznała i przywitała się jako pierwsza.

 • tom-pek

  Oceniono 91 razy 47

  prosta baba zero etykiety ,Francuzi zrobili z tym szajsem porządek i mają spokój

 • Gość: Gość

  Oceniono 83 razy 45

  Laska jest 10lat starsza a ma lepszą figurę, młodziej wygląda... też bym wolała przy niej nie stać :-)

 • Gość: :)

  Oceniono 77 razy 39

  Największy to jest kram jak się z chama robi pan :)

 • zakrzyczny

  Oceniono 83 razy 33

  Brytyjski Projekt Lady zakończony porażką. Z muła nie zrobisz konia wyścigowego - nie da rady.

 • Gość: gość

  Oceniono 71 razy 29

  No cóż, tu nie pomogą ani kreacje od najlepszych projektantów, ani obwieszanie się królewską biżuterią - na koniec i tak wyjdzie słoma z butów.

 • wawiak57

  Oceniono 78 razy 26

  Porównując urodę obu pań nie dziwię się zachowaniu Angielki. Pasztet ma kompleksy.

 • Gość: Letycja

  Oceniono 54 razy 26

  Kate w tym stroju źle wygląda...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX