Lewandowska pochwaliła się kolejnym zdjęciem z wakacji. Przy okazji zdradziła, jak wygląda jej poranek. Fragment o Robercie i Klarze wzrusza!

Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie kolejne zdjęcie z Mykonos. W opisie fotografii pokusiła się o osobisty wątek. Napisała, jak zaczyna każdy swój dzień. Nie zabrakło czułych słów na temat Roberta oraz Klary.

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda dzień Anny Lewandowskiej? Spanie do późnych godzin popołudniowych, śniadanie do łóżka? Nic z tych rzeczy. Sportsmenka zdradziła właśnie, jak zaczyna każdy poranek.

Jak zaczyna dzień Anna Lewandowska?

Lewa opublikowała na Instagramie kolejne już piękne zdjęcie z Mykonos, na którym jest uśmiechnięta od ucha do ucha. Jednak tym razem naszą uwagę zwrócił obszerny wpis Ani. Sportsmenka zdradza w nim, że jeszcze niedawno swój dzień zaczynała od treningu, ale dziś jej poranki wyglądają już zupełnie inaczej. 

Robię coś, bez czego nie mogłabym funkcjonować. Najpierw myślę o szczęściu, które mnie spotkało. Odczuwam ogromną wdzięczność, którą mogłabym obdzielić cały świat. Przytulam śpiącego jeszcze męża, po czym na palcach zaglądam do córeczki, aby popatrzeć na jej spokojny sen (pod warunkiem, że nie zostanę uprzedzona). Dziękuję za łaski i energię płynącą od ludzi. To dla mnie bezcenny czas. Kilka dni refleksji podczas urlopu dało mi wielką moc. A teraz biorę głęboki wdech i wydech, uśmiecham się do Ciebie i zaczynam pracę, którą kocham - czytamy.

Słowa Ani o Robercie i Klarze totalnie nas wzruszyły. Nie mamy wątpliwości, że oni się naprawdę kochają i cieszą każdą wspólną chwilą. Gratulujemy tej miłości!

DH

Więcej o:
Komentarze (82)
Anna Lewandowska pochwaliła się kolejnym zdjęciem z wakacji. Przy okazji zdradziła, jak wygląda jej poranek. Fragment o Robercie i Klarze wzrusza!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kama

  Oceniono 20 razy 18

  Brzmi prawie jak "Hymn o miłości" Św. Piotra. Prawie.
  Tak słodzi, lukruje i powtarza że w końcu sama uwierzy że to prawda.
  Pozdarwiam wszystkich szczęśliwych. Prawdziwie, a nie instagramowo szczęśliwych.

 • Gość: Klafik

  Oceniono 16 razy 14

  Urlop mają i zamiast sie cieszyc czasem bez paparazzi, poodychac, polenic sie to ciągle robią foty. Biorąc pod uwagę ich ilosc, to muszą spedzac pol dnia sesji

 • Gość: as

  Oceniono 14 razy 12

  co ona by zrobiła bez FB i instagrama? Gdzie mogłaby się chwalić swoim życiem ? "Idealnym" :)

 • dank-a11

  Oceniono 11 razy 11

  Bardzo ubogie masz to zycie Lewandowska. A i bardzo nudne.Od rana do wieczora: focie, focie......focie, retusz i focie, wklejanie i znowu focie.Bieda z nedza.Pisze o intelekcie oczywiscie.

 • Gość: ffff

  Oceniono 11 razy 11

  Aniu jedno zdjecie wystarczy by wiedzieć ze jestescie w Grecji , nie musisz robić tego codziennie ..

 • Gość: as

  Oceniono 15 razy 11

  Mam wrażenie że byann żyje tylko po to , by strzelać sweetfocie i wrzucać je na insta. Cel życia byann. Przykre.

 • Gość: Fred Flinston

  Oceniono 12 razy 10

  Aż żem się wzruszył...

 • byann

  Oceniono 12 razy 10

  O, Ann nam pozwala komentować. Uszanujmy to.
  Proszę nic nie pisać o słomie, o pustaku, o złamanej nóżce i naprawach plastycznych.

 • Gość: matt

  Oceniono 8 razy 8

  a po czym ona wypoczywa ?
  jej całe życie - i praca i wypoczynek, dzień i noc - to przebieranki do Insta oraz fotki wykrzywionych nóg i ust;
  "gwiazdy" to mają ciężkie życie ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX