W "Big Brotherze" plotkowano o ich romansie. Teraz Igor i Angelika wspólnie zadebiutowali na salonach. Widać, że nadal są ze sobą blisko

Igor i Angelika z "Big Brothera" pojawili się razem na show-biznesowej imprezie. To był ich wspólny debiut na czerwonym dywanie. Łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Dzięki udziałowi w programie "Big Brother" uczestnicy stali się rozpoznawali. Teraz to oni zadecydują, czy wykorzystają swoje pięć minut i zaczną robić karierę w show-biznesie, czy może jednak sława szybko przeminie i wrócą do normalnego życia bez blasku fleszy. Madzia Wójcik jako zwyciężczyni reality-show cieszy się teraz dużym zainteresowaniem mediów i od momentu wyjścia z domu Wielkiego Brata cały czas udziela wywiadów. Jej śladami podążają również inni bohaterowie "BB". Igor i Angelika pierwszy raz zaliczyli wspólnie celebrycką imprezę.

ZOBACZ TAKŻE: "Big Brother". Co zrobił Bartek po opuszczeniu programu? "Najpierw seta wódki". Później było jeszcze goręcej. "Działałem do 8:00" [TYLKO U NAS] 

Igora i Angelikę z "Big Brothera" łączy coś więcej?

Kiedy Angelika dołączyła do mieszkańców domu Wielkiego Brata, od razu wpadła w oko Igorowi. Spodobała mu się nie tylko z wyglądu, ale również i z charakteru. W programie spędzali razem sporo czasu, bawili się razem na imprezach, a później spali w jednym łóżku. Niestety, ich początkujący romans zakończył się wraz z odejściem uczestniczki z reality-show. Jednak Igor o niej nie zapomniał i ma z Angeliką same dobre wspomnienia. W rozmowie z Plotkiem powiedział, że po "BB" chce utrzymywać z nią kontakt.

Z Angeliką łączy nas dużo wspólnych cech. Oboje lubimy sporty walki, podróże, mamy podobne zainteresowania, więc to nas połączyło w jakimś stopniu. Zresztą z nią, Izą i Magdą po finale siedzieliśmy do późnych godzin porannych. Z tymi osobami na pewno będę miał kontakt, bo fanie się z nimi dogaduję i chcę spędzać z nimi czas - wyznał nam.

Igor i Angelika postanowili skorzystać ze swojej rosnącej popularności i zaliczyli już debiut na show-biznesowej imprezie. Pojawili się na otwarciu studia fotograficznego. Choć dementowali plotki, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, to na tych zdjęciach widać, że są ze sobą blisko. Przy okazji zaczynają wyglądać jak rasowi celebryci. Na czerwonym dywanie prezentowali się bardzo elegancko i dumnie pozowali do zdjęć fotoreporterom.

Jak myślicie, Igor i Angelika będą razem? My trzymamy za nich kciuki, bo byłaby z nich dobrana para.

JP

Więcej o:
Komentarze (27)
W "Big Brotherze" plotkowano o ich romansie. Teraz Igor i Angelika wspólnie zadebiutowali na salonach. Widać, że nadal są ze sobą blisko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Radek

  Oceniono 24 razy 14

  Algida i ameba umysłowa. ....idealne połączenie. Tylko decybel będzie rozpaczać, ale algida przebija urodą babę ze wsi

 • Gość: adi

  Oceniono 12 razy 10

  Gwiazdy ???? Panna która dała sie przelecieć po imprezie i prymityw pierdzący ludziom w twarz.Ten burak sie wreszcie ubrał bo w programie to wiecznie tylko w gaciach chodził! Taka konińska stylówa - wiecznie rozkraczony, w galotach i drapiacy sie po kroczu jakby miał mendy.

 • Gość: znawca tematu

  Oceniono 12 razy 10

  Angela-Kaczka Face da sie puknąć, bo widać, ze to ten typ dziewczyny,a Igor jak wyszło jeszcze w BB miał ok. 100 partnerek więc chłopak sobie nieźle używa. Najpierw Angie, potem Decybel z litości i jakoś wakacje zlecą :)

 • Gość: Kinia

  Oceniono 14 razy 10

  Otwarcie studia fotograficznego?Gwiazdy?Raczej buraczane patocelebryci.Czerwony dywan(gdzie bo nie widzę) ???Fotka na ulicy....ja pierdziu...co wy tam w tym plotku bierzecie???Ja też chcę ;)))))

 • Gość: Bs

  Oceniono 13 razy 9

  Dla mnie ona w ogole nie jestatrakcyjna

 • Gość: lola

  Oceniono 12 razy 8

  To Decybel ich na grilla nie zaprosi na wieś, ona przecież uderzała do Igora :))

 • Gość: Bueno

  Oceniono 10 razy 8

  Dwa młotki intelektualne. Bardzo do siebie pasują.

 • Gość: majka

  Oceniono 9 razy 7

  Jak sobie przypomnę jak sobie jaja golił i co chwilę w nich mieszał to mnie mdli. Chłopak może nie najgorszy i wesoły ale obycia i kultury za grosz nie ma

 • Gość: Ja

  Oceniono 11 razy 7

  Andżelika pokazała już w BB do czego jest zdolna, nie jest dobrym cz łowiekiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX