Książę Filip ostrzegał księcia Harry'ego przed Meghan Markle. Kontrowersyjne wyznanie z pewnością nie spodoba się księżnej

Ponad rok po ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego wyszło na jaw, że książę Filip odradzał wnukowi ślub z aktorką.

Związek Meghan Markle i księcia Harry'ego od początku budził wiele kontrowersji. Nie wszystkim podobało się to, że członek rodziny królewskiej związał się z aktorką, do tego z USA. Syn księcia Karola i księżnej Diany jednak nic sobie z tego nie robił i 19 maja 2018 roku poślubił ukochaną.

Książę Filip odradzał księciu Harry'emu ślub z Meghan Markle

Bliscy księcia nie byli przekonani co do jego wyboru. Książę William był zaskoczony, że ich związek rozwija się w bardzo szybkim tempie, co podobno sprawiło, że brat się od niego odsunął. Teraz okazuje się, że także książę Filip ostrzegał wnuka.

Można umawiać się z aktorkami, ale nie żenić się z nimi - miał powiedzieć Harry'emu.

W sumie taka wypowiedź nie powinna nikogo szokować. Książę Filip jest znany z dość ostrego żartu i ciętego języka. Zaliczył też wiele wpadek. Do klasyków przeszły już jego wypowiedzi m.in. na temat problemu z bezrobociem. Stwierdził wtedy, że "kilka lat temu wszyscy narzekali, że ciągle pracują, że potrzebują więcej wolnego czasu. Teraz ci, którzy mają wolny czas, narzekają, że są bezrobotni. Zdecydujcie się w końcu". Za to do 13-letniej dziewczyny, która przyznała się, kim chce zostać w przyszłości, powiedział, że "jest za gruba, żeby zostać astronautką".

AW

Więcej o:
Komentarze (70)
Książę Filip ostrzegał księcia Harry'ego przed Meghan Markle. Kontrowersyjne wyznanie z pewnością nie spodoba się księżnej
Zaloguj się
 • johnny.tomala

  Oceniono 25 razy 13

  "Można umawiać się z aktorkami, ale nie żenić się z nimi - miał powiedzieć Harry'emu.
  W sumie taka wypowiedź nie powinna nikogo szokować. Książę Filip jest znany z dość ostrego żartu i ciętego języka. Zaliczył też wiele wpadek."

  Zaliczył przede wszystkim dużo... osób, powiedzmy. Jego wypowiedź dokładnie obrazuje jego stan umysłu, pod hasłem - rzucę się na każdą panią, która na drzewo nie ucieka.
  O ile jeszcze wiek mu pozwala, oczywiście.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 12

  Pani Wójtowicz bezmyślnie kopiuje bzdury z innych tabloidow. Owszem, zakompleksiony Filip wręcz gardzil ludźmi z plebsu, szczególnie Camilla i Kate.
  Rzecz w tym, ze gdy Harry się zenił, To Filip był już na etapie, gdzie nie odróżnia się córki od synowej, więc nigdy nie mogl tego powiedzieć. To zadna tajemnica ze Filip jest na etapie powaznej demencji, tylko mediom nie wolno o tym pisać. Ale ludzie się śmieją na widok Filipa sciskajacego Camille, którą wczesniej tak nienawidził.

 • ilenka50

  Oceniono 31 razy 11

  Nic dziwnego, że ostrzegał. Jego syn w swoim czasie ożenił się z aktorką Sarah Ferguson i było potem z tego powodu wiele kłopotów. Fajnie byłoby, gdyby autorzy cokolwiek sprawdzali a nie ograniczali się jedynie do tłumaczenia cudzych tekstów.

 • Gość: Renia

  Oceniono 22 razy 10

  Najwyraźniej wie o czym mówi... Tylko, że on romans z aktorką Pat Kirkwood miał już PO ślubie z Elżbietą. Mam nadzieję, że nowe pokolenie Windsorów nie jest aż tak zepsute niż ich przodkowie.

 • Gość: k

  Oceniono 9 razy 7

  To, że byc moze Filip odradzał Harremu ożenek to nic, w porównaniu z tym, jak cala rodzina stała okoniem przeciwko zwiazkowim Wiliama i Kate.
  Nie zgadzali się na to Elżbieta, Karol, Filip i byl to dla nich związek plebsu z ich rodzina.
  Nie arystokratka w zwiazku z następcą tronu, byla nie do przełkniecia..
  Oczywiscie Kate jest tego swiadoma, pewnie dlatego stara się być bardziej królewska od królowej, ale to ma skutek odwrotny od zamierzonego.

 • Jan 1515

  Oceniono 8 razy 2

  Ten pan darmozjad czelny jest pouczać ludzi pracy!

 • elenem

  Oceniono 34 razy 2

  Dobrze mówił wnukowi.
  To co dobre na deser, niekoniecznie nadaje się na obiad.
  Ale durny Harry zrobił co zrobił i życie wystawi mu rachunek.

 • Gość: didi

  Oceniono 36 razy 2

  Niby Książę- a cham i prostak...

 • Gość: gosc

  Oceniono 44 razy 2

  Ksiaze Filip zaliczyl taka ilość kobiet, ze potrafi poznac, która nadaje się na partnerke zyciowa, a która tylko na ons

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX