Julia Oleś, była Durczoka, wyjechała na wakacje ze starszym o 21 lat byłym działaczem PiS-u? Zdjęcia na Instagramie są dość wymowne

Julia Oleś, była partnerka Kamila Durczoka, wyjechała na wakacje z Markiem Migalskim? Tak przynajmniej można wnioskować po zdjęciach, jakie oboje wrzucają na swoje Instagramy.

Związek Juli Oleś-Miłej z Kamilem Durczokiem był istną telenowelą. Para co rusz rozstawała się, a następnie do siebie wracała. Ostatnio razem pojawili się w lutym tego roku na Telekamerach, jednak wygląda na to, że teraz ich drogi ostatecznie się rozeszły. 

Jednym z głównych powodów zerwania miała być ponoć stalkerka Kamila, która od dłuższego czasu miała nękać blogerkę. O tym, że związek Julii z dziennikarzem przeszedł już do historii może świadczyć także jej Instagram. Oleś-Miła przebywa obecnie na wakacjach na Santorini, a towarzyszy jej... najprawdopodobniej Marek Migalski, były europoseł z ramienia PiS. 

Julia Oleś i Marek Migalski razem na wakacjach?

W weekend zarówno na Instagramie 50-letniego polityka, jak i 29-letniej Julli, pojawiły się zdjęcia z kolacji w restauracji na Santorini. Mimo że żadne z nich nie udostępniło wspólnego zdjęcia, dowody wydają się być całkiem mocne. Dokładnie to samo białe wino, ta sama sceneria, te same przekąski. 

Myślicie, że pomiędzy tą dwójką jest "coś" więcej? Dla nas ta znajomość to niemałe zaskoczenie, choć zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Julia Oleś lubi dojrzałych mężczyzn, a sam Migalski... dość młode kobiety. Jeszcze nieco ponad rok temu polityk opowiadał o swojej miłości do 22-letniej studentki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. 

ZOBACZ TEŻ: Były europoseł pochwalił się nową dziewczyną. Razem wypoczywają na Malediwach. Jest od niego aż o 27 lat młodsza!

Jak myślicie, jaki finał będzie miała ta sprawa?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>>

Więcej o:
Komentarze (64)
Julia Oleś, była Durczoka, wyjechała na wakacje ze starszym o 21 lat byłym działaczem PiS-u? Zdjęcia na Instagramie są dość wymowne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 45 razy 39

  Może lubi stare jajka

 • Gość: blow

  Oceniono 46 razy 34

  Gruba, dzieciata, nadęta, piniądz w oczach, no i mocno przechodzona. Co faceci w niej widzą? Dobry blowjob to nie wszystko...

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 28 razy 26

  szwagry z Durczokiem

 • mr_gm

  Oceniono 19 razy 19

  Już wkrótce na jej insta fotki z Dubaju.

 • Gość: igloo

  Oceniono 16 razy 14

  Śniadanie biedne, poziom polskiego szpitala powiatowego. A tak w ogóle to cała Julia Oleś to dla zaistnienia, gotowa jest nawet zbałamucić kota Prezesa.

 • Gość: Izka

  Oceniono 30 razy 14

  Lubi gości z przerostem prostaty. No cóż, wypada życzyć szczęścia.

 • Gość: Jajko kaczora

  Oceniono 36 razy 12

  Młodzi Polacy i Polki kato-pisiole nie dają Wam możliwości dojechania pociągami na festiwal w Kostrzyniu nad Odrą.
  Odpłacie się pisbolszewikowi i idźcie gremialnie do wyborów przeciwko pis.
  Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, precz z kaczyzmem rozwińcie takie sztandary na festiwalu.
  Nie pozwólcie im wygrać wyborów bo zdewastują Wam internet i tylko pisiomyślni będą mogli korzystać z internetu i to w ograniczonym zakresie. Jak w Chinach a może nawet w Korei Płn.
  Rozwińcie sztandary PRECZ Z KACZYZMEM.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX