Meghan Markle i książę Harry planują już chrzest Archiego. Odbędzie się w wyjątkowym miejscu, ale bez najważniejszej osoby. Znany jest powód

Meghan Markle i książę Harry szykują się do jednej z najważniejszych uroczystości. Prawdopodobnie w lipcu odbędzie się chrzest ich syna Archiego.

6 maja Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy zostali rodzicami i na świecie pojawił się ich syn Archie. Księżna poświęciła się opiece nad synem i od tego momentu widzieliśmy ją tylko dwa razy - gdy pierwszy raz pokazali dziecko oraz podczas obchodów urodzinkrólowej Elżbiety II. Teraz rodzice przygotowują się do kolejnego ważnego wydarzenia i planują chrzciny.

Zobacz: Meghan Markle rozpłakała się na urodzinach królowej? Wszystko przez księcia Harry'ego. "Zobaczyła jego surowe spojrzenie" [WIDEO]

Meghan Markle i książę Harry planują chrzciny Archiego

Brytyjski tygodnik "Sunday Times" podaje, że uroczystość planowana jest na lipiec. Odbędzie się na zamku w Windsorze, gdzie Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub 19 maja 2018 roku. Jeszcze nie wiadomo, kto będzie prowadził ceremonię, ale typuje się księdza Davida Connera lub prymasa Anglii, arcybiskupa Justina Welby'ego. Później rodzina królewska ma świętować na przyjęciu zorganizowanym przez księcia Karola i Camillę.

Niestety, media donoszą, że na uroczystości zabraknie królowej Elżbiety II. Ponoć ma wtedy inne zobowiązania, które musi wypełnić. Tak przynajmniej donosi Roya Nikkhah, korespondentka "The Sunday Times", zajmująca się rodziną królewską:

Królowa nie pojawi się na chrzcie z powodu wcześniejszych zobowiązań. W przeszłości wzięła udział w uroczystości księcia George'a i księżniczki Charlotte, ale w ubiegłym roku opuściła chrzest księcia Louisa - mówi.

Wtedy również królowa Elżbieta musiała zająć się swoimi obowiązkami. Musiała wziąć udział w wielu oficjalnych spotkaniach, a do tego przygotowywała się na przyjazd prezydenta USA, Donalda Trumpa. Jak donosił magazyn "People", uzgodniła to wcześniej z księciem Williamem i księżną Kate. Ponoć wszyscy członkowie rodziny doszli do porozumienia i nikt nie miał o nic pretensji. Oprócz niej zabrakło też na chrzcie Louisa jej męża, księcia Filipa. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zapewne teraz też królowa porozmawia z księżną Meghan i księciem Harrym. Na pewno są świadomi funkcji, jaką pełni Elżbieta II i nie będą mieć do niej żalu.

AW

Więcej o:
Komentarze (16)
Już wkrótce ponownie zobaczymy Archiego! Meghan i Harry planują już chrzest synka. Odbędzie się w wyjątkowym miejscu, ale bez najważniejszej osoby
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 77

  Oceniono 29 razy 25

  Jak przeczytałam że nie będzie najważniejszej osoby to myślałam że Archiego nie będzie:D

 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 17

  Odbędzie się w wyjątkowym miejscu, ale <<bez najważniejszej osoby>> - to brzmi tak, jakby dzieciaka na tym chrzcie miało nie być..

 • Gość: a ja!

  Oceniono 10 razy 6

  Ha ha; a jakie hejty były na Kate, że królowej nie było na chrzcie Louisa!

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 3

  Kate jest sucha, jak patyk i nosi styl ”baby collar”.
  Styliści pewnie podrzucają jej fajne ciuchy, ale ona chce być bardziej arystokratyczna niż sama Królowa. Ona i Middeltonowie zafiksowali się na rodzinę królewską!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Do chrztu zostały dobre 2 miesiące. Strach pomyśleć, ile to jeszcze powstanie dziennikarskich wypocin i "gdybań" w tym temacie.
  A wczoraj brytyjskie media pisały, ze H&M z dzieckiem dostali oficjalne zaproszenie od królowej i Filipa do ich letniej rezydencji.

 • Gość: lol

  Oceniono 9 razy 1

  jakie Królowa może mieć ważniejsze zobowiązania niż chrzest jej prawnuka ? hahahah

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX